Kampçılar Konuşuyor
“İlk gelişimdi, her şey muhteşemdi. Seneye de geleceğim, ondan sonraki sene de…”
Sitemizi ilk ziyaretiniz mi?
Öyleyse incelemenize buradan başlayarak aradığınız bilgiye kolaylıkla ulaşın...

 

    Babalar ve Oğulları Kampı
Dönem: 31 Ekim - 2 Kasım 2014
Kontenjan : 20 Baba - Oğul
slayt gösterisi izlemek için tıklayın
20 BABA 20 OĞUL YAŞAMLARININ EN ÖZEL YOLCULUKLARINDAN BİRİNE ÇIKIYORLAR!

Günlük yaşamdaki yoğun uğraşlar nedeniyle, istedikleri kadar baş başa olamayan, günün 24 saatini çok nadiren bir arada geçirebilen babalar ve oğulları, Fethiye Hillside Beach Club'da düzenlenecek bu kampta yaşamlarının belki de en keyifli, en unutulmaz anlarını geçirecekler.


Kampın Amacı:

Fethiye Hillside Beach Club'ın eşsiz ortamında spor, eğlence, unutulmaz "babalar takımı - oğullar takımı" yarışmaları, katılımcılara verilecek kampa özel hediyeler ve günün her anı unutulmaz sürprizlerle renklenecek olan kamp, baba oğul iletişiminde yeni bir dönem başlatacak.

Uzman psikologların katkılarından yararlanılarak, 25 yıllık Geleceğin Yıldızları gözlem ve deneyimleriyle hazırlanan bu kampa katılacak 25 baba ve 25 oğul birbirlerinin bu güne kadar fark edemedikleri özelliklerini bu kampta keşfedecekler.
Geleceğin Yıldızları Ekibi:

Kamp sırasında 5 kişilik özel bir Geleceğin Yıldızları ekibi görev yapıyor ve hazırladıkları özel programla katılımcıların bu deneyimi ömür boyu hatırlaması için çaba gösteriyor.

Geleceğin Yıldızları tarafından geliştirilen ve yılda bir düzenlenen bu program bizzat Geleceğin Yıldızları’nın kurucusu Murat Gözet ile bu program için seçilip hazırlanmış koçlar tarafından yürütülüyor.

Bu programın ilk düzenlendiği 2001 yılından bu yana programın danışmanlığını yürüten psikolog Nükhet Turkan da hem kamp öncesinde hazırlıklara katılıyor hem de kamp sırasında özel katkı sağlıyor.Kamp Programı :

Kamp sırasında uygulanacak program ve faaliyetlerin pek çoğu sürprizler içeriyor. Bu nedenle kamp yaşamı ve kampta yapılacaklar hakkında bilgi vermemeyi tercih ediyoruz.

Kamp fotoğraf galerisini görmek için tıklayınız...


Kamp Tesisi:

Babalar ve Oğulları Kampı, Fethiye Hillside Beach Club'da düzenleniyor.Ulaşım:

Kampa ulaşım İstanbul'dan uçakla sağlanıyor.


Sertifikalar ve Özel Ödüller:

Her kampçıya, yaşadığı bu özel deneyimi hatırlatacak birer sertifika veriliyor. Kamp sırasında düzenlenen faaliyetlerde başarılı olan ve örnek baba-oğul davranışları sergileyen kampçılar, kapanış töreni sırasında özel ödüllerle ve rozetlerle ödüllendiriliyor.


Kamp Ücreti:

Baba-Oğul katılım bedeli 1.620 TL (KDV Dahil)

Ulaşım kamp ücretine dahil değildir.

Kamp Ücretine Dahil Olanlar:

2 gece konaklama, tüm yemekler ve etkinlikler, kamp için özel tasarlanan tişörtler ve kamp fotoğraflarından oluşan anı CD'si.


Kayıt :

Hillside-Geleceğin Yıldızları işbirliğiyle gerçekleştirilen bu kampın kayıt işlemleri Hillside tarafından gerçekleştiriliyor. Rezervasyon için 212- 362 30 30 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz.

Free via Skype

CallSend SMSAdd to SkypeYou'll need Skype CreditFree via Skype
        
       
 
Bizi Facebook ve Twitter’dan takip edebilirsiniz.