Kampçılar Konuşuyor
“İlk gelişimdi, her şey muhteşemdi. Seneye de geleceğim, ondan sonraki sene de…”
Sitemizi ilk ziyaretiniz mi?
Öyleyse incelemenize buradan başlayarak aradığınız bilgiye kolaylıkla ulaşın...

 

    Babalar ve Oğulları Kampı
Dönem: 17-19 Nisan 2015
Kontenjan : 20 Baba - Oğul
slayt gösterisi izlemek için tıklayınGeleceğin Yıldızları Ekibi:

Kamp sırasında 5 kişilik özel bir Geleceğin Yıldızları ekibi görev yapıyor ve hazırladıkları özel programla katılımcıların bu deneyimi ömür boyu hatırlaması için çaba gösteriyor.

Geleceğin Yıldızları tarafından geliştirilen ve yılda iki defa düzenlenen bu program bizzat Geleceğin Yıldızları’nın kurucusu Murat Gözet ile bu program için seçilip hazırlanmış koçlar tarafından yürütülüyor.

Bu programın ilk düzenlendiği 2001 yılından bu yana programın danışmanlığını yürüten psikolog Nükhet Turkan da hem kamp öncesinde hazırlıklara katılıyor hem de kamp sırasında özel katkı sağlıyor.Kamp Programı :

Kamp sırasında uygulanacak program ve faaliyetlerin pek çoğu sürprizler içeriyor. Bu nedenle kamp yaşamı ve kampta yapılacaklar hakkında bilgi vermemeyi tercih ediyoruz.

Kamp fotoğraf galerisini görmek için tıklayınız...


Kamp Tesisi:

Babalar ve Oğulları Kampı, Fethiye Hillside Beach Club'da düzenleniyor.Ulaşım:

Kampa ulaşım İstanbul'dan uçakla sağlanıyor.


Sertifikalar ve Özel Ödüller:

Her kampçıya, yaşadığı bu özel deneyimi hatırlatacak birer sertifika veriliyor. Kamp sırasında düzenlenen faaliyetlerde başarılı olan ve örnek baba-oğul davranışları sergileyen kampçılar, kapanış töreni sırasında özel ödüllerle ve rozetlerle ödüllendiriliyor.


Kamp Ücreti:

Baba-Oğul katılım bedeli 1.765 TL (KDV Dahil)

Ulaşım kamp ücretine dahil değildir.

Kamp Ücretine Dahil Olanlar:

2 gece konaklama, tüm yemekler ve etkinlikler, kamp için özel tasarlanan tişörtler ve kamp fotoğraflarından oluşan anı albümü.


Kayıt :

Hillside-Geleceğin Yıldızları işbirliğiyle gerçekleştirilen bu kampın kayıt işlemleri Hillside tarafından gerçekleştiriliyor. Rezervasyon için 212- 362 30 30 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz.

Free via Skype

CallSend SMSAdd to SkypeYou'll need Skype CreditFree via Skype

        
       
 
Bizi Facebook ve Twitter’dan takip edebilirsiniz.