Programlar

FİYAT & TARİHLER

Tarihler
30-01-2017
04-02-2017
Kamp Süresi
6 gün
Fiyat
1,950 TL
0 Aile Görüşü

Antalya Multi Aktivite Kampı

Senin sömestr tatilin en güzeli olacak!

Okulların kapanıp sömestr tatilinin başlamasını iple mi çekiyorsun? O ipi daha kuvvetli çekmeye hazır ol. Hayatının tatili başlıyor. Hatta buraya kadar okuduysan başladı bile. Bu sömestr senin asla unutmayacağın, seneler sonra bile her bir saniyesini hatırlayacağın tatil olacak. Çünkü bu sömestr tatilinde, eğlenmeyi, arkadaşlığı, cesareti ve yepyeni şeyleri keşfedeceksin. Bavulunu toparlamaya başla. Çünkü odanı hazırladık bile.
  • 006
  • 010
  • 007
  • 03
  • 008
  • 011

Antalya sömestr kampı seni bekliyor! Peki seni orada neler bekliyor?

Her gün bir sürpriz ve her gün dolu dolu sen yorulana kadar aktivite.
Daha önce hiç sömestrde Antalya'ya gittin mi? Gittiysen bile bu ilk olacak. Unutulmaz günler yaşamaya hazır ol.
Gloria Golf Resort’ta 3-4 kişilik odalarda konaklama; spor, eğlence ve dinlenme ile harmanlanmış harika bir spor programı 
 Seninle sürekli ilgilenecek, gözü senden başka bir şey görmeyecek koçların olacak. Onları ilk gördüğünde, senelerdir tanışıyor olduğunuzu hissedeceksin. 
 Anne ve babaların içini rahatlatacak sağlık ekibi. 
 İşte en eğlencelilerden de eğlenceli an: Hoş geldin partisi! 
 Peki 6 gün boyunca ne yapılacak? Futbol, Hokey, Beyzbol, Masa Tenisi, Yüzme, Flag, Zumba, Just Dance, Mini Golf, El Sanatları, Doğa Sporları, Yapay Duvar Tırmanışı... 

Okuması bile güzel değil mi? Dahası da var merak etme.

Bu kamp başlamak için seni bekliyor

Bu kampta sen başroldesin. Senin ilgi alanların ve senin gibi ilgi alanlarına sahip arkadaşlarınla bir takım olarak kampı ve yapılacak bir çok aktiviteyi sen belirliyorsun.

Bu neye yarıyor biliyor musun? Bir kere programı sahipleniyorsun. Daha katılımcı oluyorsun. Daha çok öğreniyorsun ve en önemli kısmı, daha çok eğleniyorsun. Tabii ki koçların liderliğinde takım çalışması becerisini de kazanıyorsun. Öğreniyorsun. Gelişiyorsun. Kararlar alma, liderlik etme yönlerini geliştiriyorsun. Arkadaşlar ediniyorsun ve kendini tanıyorsun.

PROGRAMI PAYLAŞ
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice