Programlar

FİYAT & TARİHLER

Tarihler
02-04-2017
07-04-2017
Kamp Süresi
6 Gün
Fiyat
1,850 TL
0 Aile Görüşü

Kuşadası Bahar Kampı

Bahar tatili artık çok daha keyifli!

Mükemmel bir tesiste, branş eğitmenleriyle kondüsyon, branş antrenmanları ve turnuvalar, her anı özenle hazırlanmış spor, arkadaşlık ve eğlence dolu bir kamp programı, iletişim, liderlik ve takımdaşlık aktiviteleri, katılım sertifikası ve özel ödüller...
  • 141414
  • 147414
  • 12452
  • 74741

Kamp aktiviteleri

Sporcular yaş grubu ve branşlarına göre oluşturulan gruplarıyla yaptıkları branş  antrenmanlarından arta kalan zamanlarda seçmeli olarak hokey, futbol, basketbol, voleybol,  beyzbol gibi aktiviteleri seçebiliyor. Ayrıca, takım oyunları sporcuları eğlendirirken geliştiriyor.

Gruplar halinde yapılan gündüz aktivitelerinin yanı sıra sinema, kamp ateşi, disko gecesi, masa oyunları gibi özel eğlenceler de gece aktiviteleri arasında yer alıyor. Kampın kapanışı son gün düzenlenen sertifika ve ödül töreni ile yapılıyor.

Eğitmenler

Velilerin katılımı olmadan, sadece öğrencilerin katılabileceği bu kampta, branş eğitmenleri kamp süresince gruplarına antrenmanlar yaptırıyor.

Buna ilave olarak tecrübeli ve dinamik Geleceğin Yıldızları Koçları kamp süresince sporcuların branş ve branş dışı aktivitelerinde görev yapıyor.

PROGRAMI PAYLAŞ
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice