2021 Yaz'ı İçin Hazırız!

Sağlık çalışanlarımızın başarılı uygulamaları, ailelerin özenleri ve hızla uygulanmaya devam eden aşılama sayesinde hayatımızın normal düzenine yakın bir noktaya geldi. Bundan dolayı mutluyuz.

Geleceğin Yıldızları olarak, bir yıldan fazla süren bu sıra dışı süreci tüm ekibimizle çok daha fazla çalışarak ve çocuklarımızın ve gençlerimizin yeni ihtiyaçlarına göre yeni programlar geliştirerek geçirdik. Dünyanın dört yanındaki okul dışı eğitim kurumlarıyla ve kamplarla hep iletişim içinde olduk, yeni güvenlik uygulamalarını takip ettik.

Tüm kampçılarımız ve eğitmenlerimizin güvenliği ve sağlıklı kamp deneyimi 32 yıldır önceliğimiz. Çocuğunuz için faydalı ve eğlenceli bir yaz dönemi olması için çalışmalarımıza aynı özenle devam ediyoruz.

Yaz Kampı heyecanı hiç bu kadar büyük olmamıştı! Herkes kampı çok özlemiş. Geçen yılki kamp kayıtlarını bu yıla aktarmak istediğini söyleyen ve 2021 yazı için arayıp bilgi alan, kayıtlarını yaptıran ailelerimizin yanında bize mesajlar atan kampçılarımızın sayısına ve coşkuya bakılırsa, bu yaz muhteşem olacak.

Çocuklarımız için güvenli ve başarılı bir yaz dönemi için gün sayarken, COVID ile alakalı çalışmaları ve hazırlıkları ailelerle paylaşmak için web sitemizde bu bölümü hazırladık. Daha detaylı bilgi ve sorularınız için bizi arayabilirsiniz...

BU SAYFAYI PAYLAŞ
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice