2021 Yaz'ı İçin Hazırız!

Okullar açılıyor, kısıtlamalar kademeli olarak kalkıyor. Sağlık çalışanlarımızın başarılı uygulamaları, ailelerin özenleri ve giderek yaygınlaşan aşılama sayesinde hayatımızın yakında normal düzenine yakın bir noktaya geleceği görülmekte.

Geleceğin Yıldızları olarak, bir yıllık sıra dışı süreci tüm ekibimizle çok daha fazla çalışarak ve çocuklarımızın ve gençlerimizin yeni ihtiyaçlarına göre yeni programlar geliştirerek geçirdik. Dünyanın dört yanındaki okul dışı eğitim kurumlarıyla ve kamplarla hep iletişim içinde olduk, yeni güvenlik uygulamalarını takip ettik.

Tüm kampçılarımız ve eğitmenlerimizin güvenliği ve sağlıklı kamp deneyimi 32 yıldır önceliğimiz. Çocuğunuz için faydalı ve eğlenceli bir yaz dönemi olması için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Yaz Kampı heyecanı hiç bu kadar büyük olmamıştı! Herkes kampı çok özlemiş. Geçen yılki kamp kayıtlarını bu yıla aktarmak istediğini söyleyen ve 2021 yazı için arayıp bilgi alan ailelerimizin yanında bize mesajlar atan kampçılarımızın sayısına ve coşkuya bakılırsa, bu yaz muhteşem olacak.

Çocuklarımız için güvenli ve başarılı bir yaz dönemi için gün sayarken, COVID ile alakalı çalışmaları ve hazırlıkları düzenli olarak ailelerle paylaşmak için web sitemizde bu bölümü hazırladık. Geleceğin Yıldızları kampları ile ilgili en son COVID-19 haberlerini ve uygulamaları buradan takip edebilirsiniz.

BU SAYFAYI PAYLAŞ
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice