Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Geleceğin Yıldızları okul dışı eğitim programlarına nitelikli, genç ve coşkulu yeni liderler bulmak amacıyla sitemize eklemiş olduğumuz bu sayfayı ziyaret ettiğiniz için teşekkürler.

Yaz kampları Geleceğin Yıldızları programları içerisindeki en ağırlıklı faaliyet alanıdır. Her yıl Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden ve 10 dan fazla ülkeden 500' e yakın çalışma arkadaşımız ile Uludağ, İstanbul, Alaçatı ve Çeşme bölgelerinde düzenlenen programlarda çalışmanın keyfini yaşıyoruz.

Geleceğin Yıldızları, 2019 yazında Uludağ ve İstanbul yaz kamplarındaki liderlik ve eğitmenlik pozisyonları için yeni arkadaşlarla tanışmak istiyor.

Daha detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki bölüme göz atmanız yeterli.

Başvuru ve Detaylı Bilgi
001
Başvuru ve Detaylı Bilgi

2019 Yaz Kampları koç başvuruları sonuçlanmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.

2020 Yaz Kampları için 2019 Ekim ayı itibariyle aşağıdaki adımları izleyerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Geleceğin Yıldızları olarak her sene Uludağ’da düzenlediğimiz kamplarımıza ilk defa bizlerle birlikte çalışacak olan üniversiteli koç arkadaşlarımızı dahil ediyoruz. Liderlik Akademisi ve kamplarımızla ilgili videolara Youtube sayfamızdan ulaşabilirsin.

Kamplarımızda genel olarak grup koçluğu pozisyonu için bir arayışımız mevcuttur. Grup koçu olarak kamp süresince sorumlu olduğunuz gruptaki kampçılar ile birlikte gün içinde yapılan çok çeşitli aktivitelerde ve kamp alanında onlara liderlik etmek olarak düşünebilirsiniz. Koçlarımız gün boyunca (yemek ve dinlenme saatlerinde, gündüz ve gece aktivitelerinde vs.) kampçılarla birlikte vakit geçirdiği için bu pozisyon için çocuklar ile iletişimi kuvvetli, sabırlı, pozitif, yeni aktiviteler denemeye açık, yoğun tempoya uyum sağlayabilecek ve genç kampçılara yeni ve unutamayacakları bir deneyim yaşatmaya hevesli kişiler aramaktayız. Çocuklar ile birlikte zaman geçirmekten ve onlar ile oyun oynamaktan keyif alan bir kişi için kamp süresince yaşanan yorgunluk genelde çok dikkate alınmıyor.

Kamplar öncesinde gerçekleştirdiğimiz liderlik, iletişim, takım oyunları, kampçı psikolojisi gibi konular hakkında çeşitli eğitimler ile kampa hazırlanıyoruz. Kamp sırasında da aldığımız eğitimleri uygulama fırsatı buluyoruz. Bu sebeple kamplar bütün koçlarımız için liderlik ve iletişim özelliklerini güçlendirmek ve yönetim becerilerini geliştirmek için büyük bir fırsat. Aynı zamanda çok sıkı yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz bir ortam. Ve kamp sonunda ileriki eğitim ve iş hayatınızda kullanabileceğiniz, eğitimlere ve görevinize göre sertifika almaktasınız.

Grup koçluğu dışında kamplarda gerçekleştirdiğimiz aktivitelerden birinde uzmanlığınız var ise bu aktiviteler için branş koçu olarak da görev alabilmektesiniz. Yaptığımız çeşitli aktivitelerden herhangi birine ilgin veya uzmanlığın varsa bunu bizimle paylaşman bizi mutlu edecektir.

Başvurunuzu gerçekleştirmek için:

https://fs.campforce.org adlı internet sitesinde kendinize güncel bilgileriniz ve fotoğrafınızla birlikte profil oluşturarak Uludağ Kamplarından uygun olanlara başvuru yapabilirsiniz.

Campforce profilinizi oluşturduktan sonra  buraya tıklayarak mülakat sorularını yanıtlayıp hr@geleceginyildizlari.com adresine göndererek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi sonucunda sizinle tanışabilmek, Geleceğin Yıldızları ve kamp programlarımızla ilgili daha detaylı bilgi verebilmek için Skype görüşmesi planlanacaktır.

Başvuru süreciyle ilgili sorularınızı hr@geleceginyildizlari.com adresine mail atarak sorabilirsiniz. 

Görüşmek Üzere!

Geleceğin Yıldızları Yönetim Ekibi

BU SAYFAYI PAYLAŞ
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice