Felsefemiz

Felsefemiz

Bizim için her çocuk bir yıldız. Pırıl pırıl bir geleceğe sahip olmaları için bugün çok önemli…
Geleceğin Yıldızları olarak çocuklara ve gençlere unutamayacakları deneyimler sunarken, ailelere de güven veriyoruz. Deneyime dayalı öğrenme alanında geliştirdiğimiz eğitim ve program modellerimizle yurt içinde ve yurt dışında sıklıkla örnek alınıyoruz.

Uluslararası Kamplar Birliği ile tecrübe ve fikir alışverişi yaparak, kendimizi çağın yeniliklerine uygun olarak sürekli geliştiriyoruz. Yılların verdiği tecrübemiz ve sürekli yenilenen programlarımızla da kampçıların her yıl yeniden gelmek istediği kamp olmaktan gurur duyuyoruz.

Türkiye’nin öncü kamp&okul dışı eğitim kurumu Geleceğin Yıldızları, yüksek standartlarıyla dünyanın en iyi organizasyonları arasında.

Geleceğin Yıldızları olarak liderliğin öğretilebilir ve geliştirilebilir olduğuna inanıyoruz.

Geleceğin Yıldızları okul dışı eğitim programları eğlence, macera, işbirliği, arkadaşlık, liderlik ve ait olma unsurlarını içinde barındırır.

Gençlerin örnek alabilecekleri liderlik ve doğru karakter özelliklerine sahip koçlarla birlikte dinamik; huzur, coşku ve sevgi dolu ortamlar yaratıyoruz. Kampçılarımıza pek çok alanda kendilerini geliştirme fırsatı sunuyor; İyi dinlenme, empati kurma, kendini doğru ifade etme gibi özellikleri de kazandırmaya çalışıyoruz.

Geleceğin Yıldızları ekibi olarak, her bir gence “hayatının deneyimini” yaşatmak için kendimize söz verdik.

Sözümüzü tutmak için,
Geleceğin Yıldızları deneyimini eğlence haline getirerek katılımcıların mutluluğunu sağlarız.
Gençleri sorumluluk üstlenerek topluma faydalı işler yapmaları için yüreklendiririz.
Oyun oynarken, çalışırken ve başkalarıyla plan yaparken işbirliğinin önemini öğretiriz.
Doğayı tanımalarını, ondan ilham almalarını sağlarız.
Gençlerin yaşadıkları dört duvar dışına çıkarıp güvenli deneyimler yaşatırız.
Dengeli bir beslenme, sağlığa yararlı açık hava aktiviteleri ve dinlendirici bir uyku ile sağlıklı bir atmosfer yaratırız.
Yeni yetenekler ve beceriler kazandırarak özgüven aşılarız.
Demokratik bir grup ortamı sağlayarak iyi bir vatandaş olmayı öğretiriz.
Her biriyle kişisel olarak ilgilenerek, iyi dengelenmiş ve çeşitlendirilmiş bir program ile gençlerin kendilerini ifade etmeleri için uygun ortamlar oluştururuz.
Gençlere doğa sevgisini ve çevre bilincini aşılarız.

Kampçılıktan gelen, eğitimli ve sevgi dolu genç koç ekibimiz, kampçılarımızın 21.yüzyılın liderlerinde bulunması gereken tüm bu özellikleri kazanmaları için hem sahada hem de saha dışında onlara destek olur. Koçlarımız kampçılarımızı, bir süreliğine de olsa, şehir yaşamının olumsuzluklarından uzaklaştırarak güven dolu bir maceraya atılmaları için cesaretlendiriyorlar.

BU SAYFAYI PAYLAŞ
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice