Gizlilik Beyanı

Gizlilik Beyanı

Geleceğin Yıldızları organizasyonu olarak, sitemizi ziyaret eden herkes için gizliliğin önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle, kişisel bilgilerinizi korumak için aşağıda özetlenen politika ve prosedürleri uygulamak için gereken hassasiyeti gösteriyoruz.

İletişim bilgileri:
Gizlilik politikamız veya bu internet sitesi ile ilgili herhangi bir konu hakkında sorularınız olduğunda posta ile Geleceğin Yıldızları, Bağdat Cad. 126/3 Fenerbahçe 34724 Kadıköy, İstanbul adresine veya 216 345 81 00 numaralı telefona; veya 216 338 43 80 faksa; veya bilgi@geleceginyildizlari.com elektronik posta adresine başvurabilirsiniz.

Amaç:
Geleceğin Yıldızları okul dışı eğitim programları, CFS Uluslararası Eğitim Turizm A.Ş. tarafından işletilmektedir. Bu site: 1. İlgilenen kişilere Geleceğin Yıldızları programları, felsefesi, çalışma tarihleri, kayıt ücreti, vs. hakkında bilgi sağlamak; 2. İlgilenen kişilerin, Geleceğin Yıldızları ve ilgilendikleri programlar hakkında sorular sorabileceği ve/veya basılı broşürler, dvd’ler ve diğer bilgiler isteyebileceği temas araçları sağlamak; 3. Geleceğin Yıldızları faaliyetleri hakkında haberler iletmek ve kamp ile eski yeni tüm katılımcılar ve kamp personeli arasında temas sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Toplanılan Bilgilerin Türleri ve Kişisel Bilgilerin Kullanımı:
Geleceğin Yıldızları programları hakkında bilgi isteyen veya sorular soran kişilerden adlarını, adreslerini, telefon numaralarını ve e-posta adreslerini bildirmeleri istenir. Bu bilgiler, Geleceğin Yıldızları tarafından sadece Geleceğin Yıldızları programları hakkında istekliye bilgi göndermek içindir. Bu bilgilerin hiçbiri, üçüncü kişilere verilmez; asla satılmaz.

Geleceğin Yıldızları programlarına katılan kişiler, personel ve ailelerden toplanan bilgiler ad, adres, telefon numarası ve e-posta adresini içerir. Bu bilgiler, Geleceğin Yıldızları tarafından Geleceğin Yıldızları ile mevcut öğrenciler, personeli ve eski öğrenciler arasında temasları oluşturmak / kolaylaştırmak içindir. Bundan dolayı söz konusu bilgiler, bu grupların üyelerince kullanılabilir, ama bu grupların dışındaki kişilere verilmez.

Web sitelerinin çoğunda olduğu üzere, web sitemiz de ziyaretçilerin bazı bilgilerini otomatik olarak toplamakta ve log dosyalarında saklamaktadır. Bu bilgiler internet protokol (IP) adresleri, browser tipi (explorer, safari, firefox vb), internet servis sağlayıcısı, ziyaret edilen sayfalar, işletim sistemi, tarih ve tıklanan sayfa verilerini içermektedir. Geleceğin Yıldızları olarak -kişisel kimlik bilgilerinizi içermeyen- bu bilgileri sitemizin ziyaret ve içerik analizlerini görebilmek, ziyaretçi eğilimlerini tespit edebilmek amacıyla kullanmaktayız.

BU SAYFAYI PAYLAŞ
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice