Gizlilik Sözleşmesi

  1. GELECEĞİN YILDIZLARI Programları CFS Uluslararası Eğitim Turizm A.Ş. projesidir. CFS Uluslararası Eğitim Turizm A.Ş. müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta, telefon vb.) sizlerden talep etmektedir. CFS Uluslararası Eğitim Turizm A.Ş. sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece CFS Uluslararası Eğitim Turizm A.Ş. bünyesinde kullanılmaktadır. CFS Uluslararası Eğitim Turizm A.Ş., iletişim formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

  2. E-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, CFS Uluslararası Eğitim Turizm A.Ş. müşterilerine daha özel ve etkin bir deneyim yaşatmak amacıyla CFS Uluslararası Eğitim Turizm A.Ş. iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

  3. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

  4. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece CFS Uluslararası Eğitim Turizm A.Ş. ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece CFS Uluslararası Eğitim Turizm A.Ş. kullanmaktadır. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

  5. CFS Uluslararası Eğitim Turizm A.Ş.’den gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

 

CFS Uluslararası Eğitim Turizm A.Ş.' ye aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz:

Adres: Bağdat Cad. No:126/3 Hayat Apt. Fener yolu 34724 Kadıköy İstanbul

Telefon: 0850 450 1989

E-posta: bilgi@geleceginyildizlari.com

BU SAYFAYI PAYLAŞ
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice