Gizlilik Sözleşmesi

  1. GELECEĞİN YILDIZLARI SPOR VE EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş. projesidir. GELECEĞİN YILDIZLARI SPOR VE EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş. müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta, telefon vb.) sizlerden talep etmektedir. GELECEĞİN YILDIZLARI SPOR VE EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş. sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece GELECEĞİN YILDIZLARI SPOR VE EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş. bünyesinde kullanılmaktadır. GELECEĞİN YILDIZLARI SPOR VE EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş, iletişim formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

  2. E-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, GELECEĞİN YILDIZLARI SPOR VE EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş. müşterilerine daha özel ve etkin bir deneyim yaşatmak amacıyla GELECEĞİN YILDIZLARI SPOR VE EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş. iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

  3. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

  4. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece GELECEĞİN YILDIZLARI SPOR VE EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş. ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece GELECEĞİN YILDIZLARI SPOR VE EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş. kullanmaktadır. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

  5. xxx AŞ’den gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

 

GELECEĞİN YILDIZLARI SPOR VE EĞİTİM HİZMETLERİ AŞ’ye aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz:

Adres: Bağdat Cad. No:126/3 Hayat Apt. Fener yolu 34724 Kadıköy İstanbul

Telefon: 0850 450 1989

E-posta: bilgi@geleceginyildizlari.com

BU SAYFAYI PAYLAŞ
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice