Programlar

FİYAT & TARİHLER

Tarihler
16-08-2019
18-08-2019
Kamp Süresi
3 gün
Fiyat
1,650 TL

Dönemler

16-18 AĞUSTOS
0 Aile Görüşü

Arkadaşım Diyabet Aile Kampı

Kayıt ve Ödeme İşlemleri

2019 Kamp Ücreti 1650 TL 

Bu tutar anne, baba ve 1 çocuk katılacağı düşünülerek belirtilmiştir. Farklı katılım şekilleri için aşağıdaki bedeller esas alınacaktır.

Kamp ücreti 1. veli için 850 TL. 2. veli 450 TL. ve her bir çocuk için 350 TL.'dir. 

Ödemeler banka havalesi, kredi kartı ile tek çekim ve %7 vade farkı ile tüm kartlara 4 taksit yapılabilir.

Başvuruların sadece online olarak alınacağı kampın kontenjanı toplam 50 aile olup başvuru önceliğine göre kayıtlar kabul edilecektir.

2019 kampı başvuruları tamamlanmıştır.

 

Düzenleme ilkeleri

 “Arkadaşım Diyabet Aile Kampı”, Cuma öğlen giriş, Pazar öğlen çıkış olmak üzere 2 gün olarak düzenlenir.
 Kamp Diyabetli Çocuklar Vakfı ve Geleceğin Yıldızları’nın kurumsal iş birliği ile planlanır ve düzenlenir. Kampa ülkemizin her yerinden diyabetli çocuğu olan Aileler katılabilir. Başvurular duyuruları takiben online olarak yapılır.
 Kampın organizasyonu ve aktivite planlanması Geleceğin Yıldızları, Eğitim ve Tıbbi sorumluluğu DİYAÇEV ekibi tarafından yerine getirilecektir.
Katılım ücretli olup, ekonomik durumu yeterli olmayan bir grup aile için sponsor destekleri çerçevesinde kolaylık sağlanacaktır.
 Kampa tek anne veya baba, anne ve baba beraber, anne+baba+diyabetli çocuk veya anne+baba+diyabetli çocuk+ diyabetli olmayan kardeş şeklinde katılım olabilecektir.
 Çocukla beraber katılım durumunda kampa 5-12 yaş arasında çocuğu olan ailelerin katılması öngörülmüştür. Daha küçük diyabetli çocuğu olan aileler için anne ve baba beraber katılması durumunda değerlendirme yapılacaktır.
 Kamptaki çocukların diyabet dahil olmak üzere her türlü bakım ve sorumluluğu ailelere ait olup, aileler bir hafta sonu tatiline gitmiş gibi kendilerini hazırlayacaklardır. Kamp sırasındaki acil durumlarda çocuk diyabet ekibi ve kamp doktoru tarafından gerekli hizmet verilecektir.
 Kamptaki diyabet eğitim esas olarak ailelere odaklanarak planlanacaktır; eğitim, çocuklar ve aileler için ayrı ayrı düzenlenecek, en önemli konuların problem odaklı, interaktif, oyunlara dayalı bir şekilde öğretilmesi amaçlanacaktır. Eğitim programında diyabet dışında genel eğitim ve kültür konuları da yer alacaktır. Eğitimler grup çalışması şeklinde yapılacaktır. Aileler arasında etkileşim ve deneyim paylaşımı için fırsatlar yaratılacaktır.
 Kampın bir iş olarak kurgulanması (kamptaki ekiplere ödenecek ücret vs.) ayrıca planlanacaktır. DİYAÇEV ekibi kampa gönüllü olarak katılacaktır. Kamptan elde edilen artı değerin yarısı Diyabetli Çocuklar Vakfı’na bağış olarak yatırılacak ve diğer kampların düzenlenmesinde kullanılacaktır. Kamp için sürdürülebilir bir iş modeli geliştirilecektir.
 Kampın düzenlenmesi, mali süreçleri ve sponsorluk ilişkileri Geleceğin Yıldızları tarafından yürütülür.
 Kampın resimlerinin tümü Arkadaşım Diyabet Facebook hesabında da yayınlanır.

PROGRAMI PAYLAŞ
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice