Programlar

FİYAT & TARİHLER

Tarihler
25-06-2022
30-06-2022
Kamp Süresi
6 gün
Fiyat
6,750 TL

Dönemler

25-30 Haziran 2022
9 Aile Görüşü

İngilizce Deniz Kampı

Gerçekleştirdikleriniz, çocuklarımız için o kadar muhteşem ki, sizin gibi profesyonel ekiplere tüm Türkiye’nin ihtiyacı var. Okullardaki eğitim programlarında da keşke bu tür programları da içerse.
Geleceğin Yıldızları’nın kurulduğu -hatta fikrin ortaya ilk çıktığı güne şahitlik etmiş biri olarak, bugün ulaştığı başarı ve uluslararası saygınlık karşısında mutluluğum ve gururum tarifsiz. Geleceğin Yıldızları kamplarının ve spor kulübünün ilk yılları benim de doktorluğumun ilk yıllarına denk gelmişti. Bu genç organizasyonun sağlık danışmanı genç bir doktor olarak, bir yandan küçük sporcuların sağlık kontrollerini yapıp ailelere bilgilendirme yaptığımı, bir yandan da kurucularıyla sakatlıkları ve hastalanmaları önleme konusunda kafa yorduğumuzu dün gibi hatırlıyorum. Önce kızım Geleceğin Yıldızları ailesinin bir parçası oldu. Büyüyüp kampçılıktan koçluğa geçti. Bu arada oğlum büyüdü ve artık hafta sonları onu basketbol okuluna götürüyorum. İlk yaz kampını geçen yıl İstanbul Beykoz'daki programla yaşadı, bu yaz da Uludağ kampına katılacak.
Geleceğin Yıldızları’yla ilk kez bu yıl tanıştık. 13 yaşındaki oğlum Deniz, Kuşadası İngilizce Yaz Kampı’na katıldı… Her şeyden önce veliye güven veren ilgileri ve organizasyon becerisi nedeniyle tüm çalışanlara, koçlara ve yöneticilere teşekkür ederiz. Oğlum başta pek istekli olmamasına rağmen kamptan çok mutlu döndü. Tahmin ettiğimizden çok daha iyi bir kamp dönemi geçirdi. Öyle ki, bir haftalık süre kısa geldi. Seneye tekrar görüşmek üzere…
Kızım İlsu bu sene ilk kez Geleceğin Yıldızları kampına katıldı. Bize orada günlerinin dolu dolu geçtiğini, seneye tekrar gitmek istediğini söylüyor. Son derece mutlu döndü. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz
Ben anne olarak çocuğumu emin ellere teslim ettim diye gerçekten güvendim. Geleceğin Yıldızları bu konudaki hassasiyetime de cevap verdi. Kızım da keyifli, eğlenceli bir kamp hayatı geçirdiğini söylüyor. Geleceğin Yıldızları bu işi ciddiyetle yapıyor ve kurumsal çalışıyorlar. Bütün ekibi kutluyorum. Kış kamplarını da düşünüyoruz.
Geleceğin Yıldızları hakkında çevremden duyduğum olumlu geri bildirimlerden sonra oğlumu da bu deneyimi yaşaması için hiç tereddüt etmeden gönderme kararı aldım ve almakla da çok iyi bir şey yaptığımı söyleyebilirim. Öncelikle bu organizasyonda yer alan herkese teşekkür etmek isterim. Gerek kamp öncesi Ankara bürosu Işıl Hanım’a bana güven veren yaklaşımı gerekse kamptaki koçumuz Onur koça ve kamp süresince bizi kamp süreci ile ilgili bilgilendiren Murat Bey’e özellikle teşekkür etmek isterim. Oğlumun kamp dönüşü hiç durmadan bize kamp ile ilgili neler yaptığını anlatması bu kamp ile ilgili ne kadar mutlu olduğunun göstergesi. Hele döner dönmez bir sonraki kampını şimdiden planlaması ilk kez evden ayrılmış 10 yaşındaki oğlum için oldukça büyük bir adım. Özellikle kendinden daha emin tek başına bu kampı tamamlaması onun kendisine olan güvenini oldukça artırmıştır. Bunu başarmasına kamptaki olumlu atmosfer olmadan mümkün olmazdı yoksa hemen eve dönmek için bin türlü bahaneler arardı. Geleceğin Yıldızları’nın herhangi bir organizasyon olmadığını ve kamp bitiminde de hala biz velilere karşı bir sorumluluk hissederek bizleri bilgilendirmeleri biz velilere de değer göstermeleri takdir etmeye değer. Bu anlamda geleceğe bir yıldız kazandırmışlardır.
Efe Doruk giderken tereddütlerim vardı. Hiç bu kadar ayrı kalmamıştım. Ama çok çok mutlu döndü. ''Tekrar gidebilir miyim gelecek yıl?'' diye soruyor. Döndüğünde '' benim gizli bir yeteneğim varmış. o da dans etmekmiş'' diyen bir oğlum var. Işıl Hanım' a desteği ve ilgisi için teşekkür ederim, Kamp yönetimini de kutluyorum.
13 yaşındaki kızım "19-26 Haziran 2018 Geleceğin Yıldızları İngilizce Kampı'na katıldı.Hayatımızda ilk kez bizden ayrı bir hafta geçirecek olmanın verdiği korku, heyecan, merak, endişe duygular karmakarışık. Kampa gidişi durgun, ancak dönüşü muhteşem oldu. Kızımın kampa gittiği hali ile, döndüğü hali arasında dağlar kadar fark vardı.Tüm korkularımızın, endişelerimizin yersiz olduğu ortada idi.Döner dönmez ayağının tozu ile bir sonra katılacağı kampın planlarını yapmaya başladı.Bir sonraki kamp hedefimiz inşallah Bursa Uludağ İngilizce Gençlik Kampı. Özellikle bu organizasyona katılmamıza vesile olan Ayşen Hanım'a, sonrasında ise kamp süresince ilgilerini bir an olsun esirgemeyen eğitim koçlarımıza sonsuz teşekkürler. Bir sonraki kampta görüşmek üzere ...
Kızım Rana’nın ilk kamp deneyimi zaman uygunluğu nedeniyle İngilizce Deniz Kampı’na 11 yaşında iken 3 kız arkadaş olarak gitmesi ile başladı. 1 hafta ilk defa aileden ayrı tek başına kendi kendine kalmak onun için çok özel bir deneyimdi. Bu ilk deneyim öncesinde neden geleceğin yıldızları kamp organizasyonunu tercih ettiğimizi sorarsanız, öncelikle güven veren bir kuruluş görüntüsü olması akabinde bir ebeveyn olarak aklıma takılabilen tüm soruları benim adıma web sayfasında yanıtlamış olmalarıydı. Akabinde Ankara Yetkilisi Işıl Hanım ile iletişime geçtiğimizde onun hem bir eğitmen, hem de bir anne olarak bizleri bilgilendiren, kucaklayan yaklaşımı doğru adreste olduğumuzu kanıtladı. Akabinde kızımızın her yaz kamp adresini bulmuş olduk. Ertesi sene Rana’nın tercihi ile Alaçatı Sörf Kampına bu sefer 2 kız arkadaş olarak katıldılar. Rana aynı zamanda bir sporcu olması nedeniyle bu kamp onun için mükemmel bir deneyimdi. Bu kamp sırasında hem sportif faaliyette bulunması, ayrıca eğitsel, kişisel gelişimine katkı sağlayacak birçok etkinlikte yer alması ona çok iyi gelmişti. Rana Ankara/ Çayyolu Bilfen Lisesinde okuyor. Kamplarda hem kendi okulunun farklı şubelerinden, hem de Türkiye’nin farklı illerindeki okullardan gelen yaşıtları ile tanışmak, ortak paylaşımlarda bulunmak kültürel, vizyonun gelişimi açısından çok yararlı olduğunu kamp dönüşündeki aktarımlarından şahit olduk. En son geçen sene Uluslararası Gençlik Kampına 8 kız arkadaş olarak katıldılar. 8 farklı yapıdaki liseli genç kızın kamp deneyiminin sonuçlarını ebeveynler olarak merakla bekledik. Organizasyondaki planlamanın akışı ile eğitsel ve gelişim takipli etkinlikler, keyifli bir çok gelişim oyunun içinde yer almak onları bir anda büyütmüştü. Faaliyetler arasındaki doğaya ve doğal kaynaklara dikkat çekilmesi ile ilgili hazırladıkları kısa danslı skeci dönüşte izlediğimizde, bir kez daha tüm gençlerimize güven duymamızı ve onlarla gurur duymamızı sebep oldu. Bu kamp deneyiminin ayrıca kazandırdığı bir şey de dönüşte gelecekte ne olmak istediği yönünde onda oluşan farkındalıktı. Çünkü yaşıtlarıyla kamp sırasındaki paylaşımlarında donanımlı okullardan gelen arkadaşları onu doğru yönde motive ederek, kendi ilgi alanları ile ilgili keşfe yöneltmişti .Lise ikinci sınıfta okumaya başlayacağı yaz öncesi bu hazırlık onun için çok değerliydi. Bu kanalla Geleceğin Yıldızları kamp organizasyonun tüm ekip üyelerine bir kez daha teşekkürlerimi sunar, satırlarımda belirtiğim tüm kamp eksenindeki hususların bir çocuğun gelişimi açısından ne kadar önemli olduğunu bir kez daha vurgulamak isterim. Rana’nın bu yaz kampa Young Star olarak katılmak istediğini belirtir, ilerleyen yıllarda da bir koç olarak ekibinizde yer almak istediğini de iletmek isterim. Tüm ekibe tekrardan teşekkürlerimizi sunarız.
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice