Programlar

FİYAT & TARİHLER

Tarihler
21-02-2019
24-02-2019
Kamp Süresi
4 gün
Fiyat
3,450 TL

Dönemler

21-24 Şubat 2019 DOLDU
7 Aile Görüşü

Koç Okulu Kayak ve Snowboard Kampı

Uludağ’ın eşsiz güzellikleri içinde, okul arkadaşlarıyla birlikte unutulmayacak bir kayak ve snowboard kampı...

ABC
 • sas
 • sdf
 • ddsa
 • eeed

Bir Bakışta Kayak ve Snowboard Kampı

 •  5 - 6 - 7 - 8 sınıflar ve lise
 • 21 - 24 Şubat 2019
 •  Yeni başlayandan yarışmacılara kadar farklı seviyelerde kayak/snowboard eğitim grupları
 •  Kayak hocaları ve Geleceğin Yıldızları koçlarından oluşan 12 kişilik eğitmen kadrosu
 • Yeni ve pekiştirilen arkadaşlıklar ve eğlenceli aktiviteler
 •  Özel araçlarla ulaşım ve sürprizler

  5-6 Sınıflar genel kamp programını görmek için tıklayınız...

  7-8 ve Lise sınıfları genel kamp programını görmek için tıklayınız... 

  Kayak ve Snowboard Eğitimi

  Kampçılar, kamp süresince Geleceğin Yıldızları tarafından belirlenen ve Uludağ’ın seçkin eğitmenleri tarafından uygulanan 10 saatlik kayak/ snowboard eğitim programını tamamlıyorlar. Kampın ilk günü kampçılar seviyelerine göre ‘başlangıç’tan ‘yarışmacı’ya kadar farklı gruplara ayrılıyorlar. 

  İlk kez kayak yapanlar, eğitimlerine kayak üstünde durma ve denge alıştırmaları ile başlıyorlar. Bundan sonra kar sapanı ve yön değiştirmeyi öğreniyorlar. Önceden kayak eğitimi almış kampçılar, seviyelerine göre yerleştirildikleri gruplarda paralel kayış çalışmalarına devam ederken, ileri seviyedeki kampçılar ise her pistte kayarak dönüşlerde ustalık kazanıyor, farklı uygulamalar ve sık tekrarlar yaparak tecrübelerini geliştirme fırsatı  yakalıyorlar. Eğitimler süresince tüm kampçıların kask ve kayak gözlüğü kullanmaları kendi güvenlikleri nedeniyle zorunlu tutuluyor. 

  Kamp Aktiviteleri

  Kampçılar yaş grubu ve seviyelerine göre oluşturulan gruplarıyla kayak derslerinden arta kalan zamanlarda çeşitli kamp aktivitelerine ve etüd çalışmalarına katılıyorlar. Kampçıların gruplar halinde oynayacakları birçok oyunun yanı sıra, sinema, yarışmalar gibi özel eğlenceler de akitiviteler arasında bulunmaktadır. Kampın kapanışı son gece düzenlenecek ödül ve sertifika töreni ile yapılacaktır. 

  Geleceğin Yıldızları Koçları

  Her 5-6 kampçı için 1 koçun görev yaptığı Uludağ Kayak ve Snowboard  Kampı’nda görev alan personel, Geleceğin Yıldızları’nda kampçılık ve koçluk tecrübesine sahip kişilerden oluşuyor. Kampta Geleceğin Yıldızları koçları, Koç Okulu yönetici ve öğretmenleri ile birlikte kayak derslerinden aktivitelere kadar gün boyunca kampçılarla birlikte oluyorlar. 

  Tesis ve Ulaşım

  Kampçıların konaklayacağı Monte Baia, Uludağ 2. Oteller Bölgesinde yer alıyor. Otel konforlu odaları ve güleryüzlü personeliyle Uludağ’ın rağbet gören otellerinin başında geliyor. Yemekler, sabah-öğle-akşam açık büfe olarak sunuluyor.Kampçılar 3 kişilik odalarda konaklıyor. Odalar kampçıların rahatça yaşayabilecekleri şekilde düzenleniyor. Koçlar ve yöneticiler de kampçılarla aynı katta kalıyor.

  Kampçılar, koçlar ve okul eğitmenleriyle beraber özel kamp otobüsleriyle Koç Okulu Otoparkı’ndan Uludağ’a hareket edecekler, dönüşte yine aynı yerde ailelerine teslim edileceklerdir.

  Kayıt İşlemleri

  Kamp Ücreti: 3450TL (KDV dahil) 

  Özel otobüslerle İstanbul-Uludağ-İstanbul ulaşımı, 3 gece tam pansiyon konaklama, 10 saat kayak/snowboard eğitimi, kayak/snowboard malzemeleri, tüm çıkışlar, acil vakalar sağlık sigortası, sertifika, ödüller ve kamp fotoğrafları ücrete dahildir.  Tüm kartlar ile tek çekim 3450 TL olarak,  maxium ve world kredi kartları ile 4 taksitte banka vade farkı %7 ilave edilerek 3691,50 TL olarak ödenebilir.

  Kampa kaydolacak kardeşlere %5 er kardeş indirimi uygulanır.

  Kayıt:  


  Çocuklarını kampa kaydettirmek isteyen ailelerin www.geleceginyildizlari.com adresinden en geç 16 Ocak 2019 Çarşamba gününe kadar online kayıt işlemlerini tamamlamaları gerekiyor. 60 kontenjan tamamlandıktan sonra gelen başvurular yedek listeye alınacak olup ilave kontenjan açılması halinde değerlendirilecektir.  Ek bilgi ve sorularınız için kamp danışma hattı 0850 450 1989 aranabilir.

  X
 • PROGRAMI PAYLAŞ
  DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice