Programlar

FİYAT & TARİHLER

Tarihler
07-09-2019
31-05-2020
Kamp Süresi
Her Cumartesi - Pazar
Fiyat
4,450 TL
0 Aile Görüşü

Multi Sports Academy - Beykoz - Futbol

Multi Sports Academy: Bu okula koşa koşa geleceksiniz. Gelince koşmaya devam edeceksiniz!

GY-TED-logo
Hafta içi her sabah saat 7’de çalan alarmın ardından yatağının yanına gelen annesinin “hadi evladım” sesi ile zorlukla uyananlar! Yataktan sürünerek çıkıp, kahvaltı sofrasına bir gözü kapalı, diğer gözü yarım açık oturanlar! Okul kıyafetlerini, çoraplarını ve defterlerini bir türlü bulamadıkları için okul servisini sürekli kaçıranlar! Nasıl oluyor da her hafta sonu, sabah aynı saatte zımba gibi uyanıp, iki saniyede hazırlanıp, kahvaltılarını da süper bir hızla yaptıktan sonra evden fırlayabiliyor? Biz onlara sporcu diyoruz. Spor yapmayı hayatta her şeyden daha çok seven diyoruz. Spor için yaşayanlar diyoruz ve senin de aralarında olduğuna emin olduğumuz onlara, spor okulumuza, en çok olmak istediğiniz yere şimdiden hoş geldiniz diyoruz.
  • 5211
  • 5215
  • 5210
  • 5214

İşte en önemli bölüm, burada seni bekleyenler...

Beykoz’dayız. Doğa, oksijen, yeşillik, harika bir kampüs ve spor için arasan bulamayacağın bir hava seninle beraber Beykoz’da, TED İstanbul Koleji Kampüsü'nde!
Geleceğin Yıldızları’nın 29 yıllık deneyimi!
Multi Sports Academy’nin uzman antrenörleri ve koçları şimdiden oraya gittiler, seni beklemeye başladılar bile.
Senin için özel olarak düzenlenen tesisler ve spor alanları da seni bekliyor.
Katılmaya karar verip de bizimle tanıştığın gün, sporcu gelişimi izleme programına dahil olacaksın. Takip edileceksin ama iyi bir sebep için.

Takım olduğunu asla unutma!

Sahaya, mindere, hangi sporla uğraşırsan uğraş, karşılaşmaya yanında kaç kişiyle çıktığın önemli değildir. Önemli olan hazırlık aşamasından itibaren bir arada olduğun insanlardır.
Senin takımındır. Ekibindir.

Uzman antrenörler ve koçlar, yılların tecrübesi ve birikimi ile sana takım olmayı da takım oyununu da öğretecek. Şimdi futbolu ya da daha sonra hangi sporu seçersen seç.

Önceliğimiz, takım!
Yine mi öğrenme diye düşünme. Şu hayatta görebileceğin ve yaşayabileceğin en eğlenceli günler seni bekliyor.

PROGRAMI PAYLAŞ
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice