Programlar

FİYAT & TARİHLER

Tarihler
07-09-2019
31-05-2020
Kamp Süresi
Her Cumartesi - Pazar
Fiyat
4,450 TL
0 Aile Görüşü

Multi Sports Academy - Beykoz - Futbol

30 yıllık deneyim

1989 yılından bu yana spor okulu alanında faaliyet gösteren Geleceğin Yıldızları, futbola ilgi duyan çocukların fiziksel yönden gelişmeye, yeteneklerinin ortaya çıkmaya ve tercihlerinin şekillenmeye başladığı 5-12 yaş grubuna yönelik olarak çalışmalarını Beykoz'da sürdürüyor.

Liderlik ve takım oyunu

Geleceğin liderlerinin yetişmesine katkıda bulunmak ve onların hem bulunacakları ortamları hem de Türkiye'yi yukarılara taşımaları Geleceğin Yıldızları'nın varoluş motivasyonudur. Bu nedenle, yaş grubu ne olursa olsun, sporcuların doğru iletişim ve liderlik becerileri geliştirmeleri temel hedeflerdendir.

21. yüzyıl liderinin uzlaşma ve takım oyuncusu olma özelliklerini taşıması önemli. Geleceğin Yıldızları, takımdaşlığı, profesyoneller tarafından geliştirilmiş onlarca takım oyunu sayesinde eğlenceli bir şekilde öğretiyor.

Aynı yaş grubundaki belirli sayıda sporcudan ve onlarla birlikte olan koçlardan oluşan eğitim grupları, sporcuların “takımlarıyla” daha çok şey paylaşarak nitelikli dostluklar geliştirmelerine ortam hazırlıyor. Grup koçları ve sporcular arasında -yaşamayana kolay tarif edilemeyecek- farklı bir bağ kuruluyor.

Her biri küçük sporculara role-model olabilecek özelliklere ve donanıma sahip Geleceğin Yıldızları koçları eğitim programının içine ustalıkla yerleştirilmiş oyunlar ve etkinlikler aracılığıyla sporcuları gelecekteki modern liderlik rollerine hazırlıyor.

Yeşillikler içinde harika bir tesis

Multi Sports Academy, TED İstanbul Kolejliler Spor Kulübü işbirliğiyle İstanbul Beykoz'da yer alan TED İstanbul Koleji Kampüsü'nde düzenleniyor. İstanbul'un en seçkin okullarından olan TED İstanbul Koleji'nin Acarkent bölgesindeki kampüsü basketbol ve voleybol okulları için 2 ayrı spor salonu, futbol sahası, jimnastik, judo salonları, ve sosyal alanları ile Multi Sports Academy için ideal bir ortam sağlıyor.

Çalışma grupları ve saatleri

09.15 - 10.30: 2008-2009-2010 doğumlular
10.30 - 11.45:
2011-2012-2013-2014 doğumlular

PROGRAMI PAYLAŞ
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice