Programlar

FİYAT & TARİHLER

Tarihler
12-09-2020
30-05-2021
Kamp Süresi
Her Cumartesi-Pazar
Fiyat
650 TL
6 Aile Görüşü

Multi Sports Academy - Göztepe - Basketbol

Salonda istediğiniz kadar top oynayabilirsiniz. Biz hiç kızmayız!

Elinde buruşturduğun küçücük o kağıt parçasını kıvrak bir bilek hareketi ile çöpe atarken, masanın öbür ucundaki kalemliğe silgiyi fırlatırken, fıstık ya da leblebi, avcunda ne varsa onu, arkadaşının çay bardağına, serbest atış atar gibi pür dikkat yollarken heyecandan kalbin yerinden fırlar gibi oluyor mu? Güzel. O zaman doğru kişisin ve doğru yerde bizle buluşabilmek için, okumaya devam etmelisin.
  • afl1
  • afl2
  • afl3
  • afl4

Sen okul için hazırlanırken, okul da senin için hazırlandı.

  Kadıköy-Kuyubaşı bölgesinde bir salon var. Geleceğin Yıldızları, kurulduğu ilk günden beri bu salonda çalışıyor. 30 yılda ne sporcular çıktı oradan bilsen. Tüm eğitimlerin oralarda olacak. Evinin salonunda nasıl rahatsan, öyle olacaksın.
  “Başlangıç, orta, ileri ve yarışmacı” olarak dört ayrı seviye belirledik. Geldiğin an küçük bir deneme, sonra hemen grubuna...
Seviyenize göre gruplara ayrılacaksınız. Ne kadar az, o kadar iyi. Basketbolcu olduktan sonra büyük takımlarda buluşursunuz, acele etmeyin.
Geleceğin Yıldızları koçları sürekli sizinle olacak. Her gruba 2-3 koç düşecek şekilde bir düzenleme yapıldı. Hiçbir sorunuz cevapsız kalmayacak.

Geleceğin Yıldızları’nda basketbol sadece spor eğitimi değildir.

Geleceğin Yıldızları 30 yıldır sporcu gençler yetiştiriyor. Mezunları gazetelerde, dergilerde, en iyi takımlarda dünyanın dört bir yanında, belki de odanda duvarında posteri olan, her sabah hayranlıkla baktığın birer büyük yıldız. Çünkü Geleceğin Yıldızları sana sadece iyi üçlük atmayı, oyun kurmayı, parmak pası atmayı değil, sana takım olmayı, takım ruhunu, birlikte mücadele etmeyi, kazanmak için değil bir arada olmayı asla unutmamak için sahaya çıkmayı, sadece kazandığında değil, kaybettiğinde de sevinebileceğin bir sürü şey olduğunu öğretir. Geleceğin Yıldızları sana gerçek bir takım oyuncusu olmayı öğretir.

Herkes seni izleyecek. Biz başladık bile...

İyi sporcu dediğin kendine çok iyi bakar. Biz Geleceğin Yıldızları olarak, sen kaydını yaptırdığın an sana bakmaya başlıyoruz. Çünkü sen basketolcu olmak istiyorsun, biz de senin çok iyi bir sporcu olmanı. İşte bu yüzden, Sporcu Gelişimi İzleme Programı adını verdiğimiz bir sistem geliştirdik. Yılda 3 kez ölçümler yapacağız. Testlere gireceksin. Test dediysek okuldakiler gibi değil. Bunun yanı sıra maçlara da gideceğiz. Yani okuldan sonra da görüşmeye devam! Üstelik Geleceğin Yıldızları Spor Kulübü adı altında İstanbul Liglerinde mücadele etme imkanın olacak.

PROGRAMI PAYLAŞ
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice