Programlar

FİYAT & TARİHLER

Tarihler
14-07-2022
27-07-2022
Kamp Süresi
14 gün
Fiyat
11,450 TL

Dönemler

14-27 Temmuz 2022
8 Aile Görüşü

Uludağ Fiziksel Gelişim Kampı

Geleceğin Yıldızları ailesi ile oğlumuz Arda henüz 7 yaşındayken tanıştık, 10 yıl basketbol faaliyetleri ve yaz kamplarına aralıksız ve arkadaşlarını da yanına alarak katıldı. Yaz kampları dönüşü gerek fiziksel gerekse ruhsal olarak yaşadığı gelişimi ve değişimi ifade etmek gerçekten çok zor. Disiplin, eğitim, motivasyon, eğlence, spor , kültür, paylaşım ve arkadaşlık gibi gelişim çağında çocuklarımızın ihtiyaç duyduğu bir dolu kavramı bu 15 gün içine sıkıştırmak bile gerçekten büyük başarı. Geleceğin Yıldızları bizim için yalnızca basketbol okulu ve 15 günlük yaz kampı olmadı hiçbir zaman. Arda’yı dürüst, kendi ayakları üzerinde durabilen yardımsever, paylaşımcı bir birey olarak yetiştirmemizde bize yardımcı olan ailemizin bir ferdi. Arda artık yaz kamplarında koçluk yapıyor. İyi ki Geleceğin Yıldızları Ailesi ile tanıştık ve Arda’yı yetiştirmemizde bize verdiği destek için tüm Geleceğin Yıldızları ekibine sonsuz teşekkürler.
Başvuru aşamasından oğlumuzu geri almaya kadar olan süreçteki düzenli çalışma, iletişimdeki güler yüzlü ve yardımcı çabalar gerçekten alışılmışın ötesindeydi. Oğlumuzun bu kamptaki kazanımları: - Kendine güveni arttı - Yeni tanıştığı kişilerle daha rahat iletişim kuruyor - Kendi kararları ve tercihleri konusunda daha net davranış gösteriyor - Başka kültürlerden arkadaşlarla paylaşımda bulunması bakış açısını değiştirdi - Okulda arkadaş ilişkileri konusunda daha başarılı, geçen sene yaşadığı sorunlara çözümü kendisi bulmayı başardı - Bir öğretmeni “Sertaç okulda daha özgüvenli hareket ediyor” gözlemini iletti Geleceğin Yıldızları ailesine teşekkürler.
Basketbola ilk olarak Geleceğin Yıldızları'nın Atatürk Fen Lisesindeki salonunda başladım. Spor okulundaki çalışmaların ardından, 1993 yılında ilk kez düzenlenen yaz kampına katıldım. Bu kamp sayesinde basketbolumda ve kendime güvenimde büyük aşama kaydettim ve kampın ardından Efes Pilsen alt yapısına geçtim. Gerek Efes Pilsen' de ve milli takımlarda oynarken, gerekse de NCAA basketbol bursuyla üniversite eğitimimi sürdürdüğüm ABD'deki yaşantım sırasında Geleceğin Yıldızları ile hep çok yakın temas halinde olduk. Her yıl geleneksel bahar pikniğinde ya da Uludağ kampında Geleceğin Yıldızları Ailesiyle kucaklaşmak bana büyük mutluluk veriyor. Spor salonuna ilk adımımı attığım andan bugüne her zaman desteklerini arkamda hissettiğim, basketbolun yanında bana birçok yakın dostluklar kazandıran bu camianın parçası olmak benim için büyük şans. Şimdi, en büyük hedefim kızımın birkaç yıl sonra burada kampçı olduğunu görmek.
Basketbola 7 yaşında Geleceğin Yıldızları Spor Okulu'nda başladım. Geleceğin Yıldızları Ailesiyle geçirdiğim 5 yıl boyunca bana basketbolun dışında arkadaşlığı, gerçek sporculuğu, yardımlaşmayı, sevmeyi, sevilmeyi ve tabii ki doğru insan olmayı öğrettiler. 7 yıl Efes Pilsen' de ve yıldız ve genç milli takımlarda, ardından da aldığım basketbol bursuyla NCAA North Carolina State Üniversitesinde oynadım. Türkiye A Milli takımı ve çeşitli kulüplerde oynadım. Beni bu spora bağlayan Geleceğin Yıldızları Ailesine çok şey borçluyum. Bir Geleceğin Yıldızları üyesi olduğum için gurur duyuyorum!
Mustafa Eser – Bilgisayar Mühendisi Lise yıllarımdan itibaren çok sayıda kamp deneyimi yaşamış biri olarak oğlumun da böyle bir deneyimi edinmesini çok istemiştim. Geleceğin Yıldızları kampını oğlum bir arkadaşıyla birlikte keşfetti ve katılmayı kendileri istediler. İki haftalık kamp sonunda güzel anılarla ve çok mutlu olarak döndüler. Kişisel ve arkadaşlık ruhlarındaki gelişimin de zaman içinde fark edileceğine inanıyorum. Şimdiden gelecek yıl planımız hazır. Böyle bir olanağı sağladığınız için sizlere bir veli olarak teşekkür ediyorum. Sizlere da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Çocuklarla yakından ilginiz ve bilgilendirmeleriniz için. Bizlere gözümüz arkada kalmadan ve sorunsuz olarak oğlumuza mutlu bir dönem yaşattınız.
Oğlum Kerem’in evinden ilk ayrılışını ve ilk kamp deneyimini sizler gibi işini profesyonelce gerçekleştiren bir organizasyon ile yaşamış olmasından çok mutluyum. Ankara temsilciniz çok değerli Işıl hanım ile kamp bilgilendirmesi, kayıt işlemleri, çocuğumun kampa ulaşımından kampın bitişine kadarki süreç, kelimenin tek anlamıyla sorunsuz yürütüldü. Ailece her birimizin payına düşen ne endişe, ne korku, ne panikti, sadece özlem. Oğlumun bu kamptaki kazanımlarını gözlemlemek için zamana ihtiyacımız var, ancak şunu söyleyebilirim ki şu anki en büyük kazanımımız Kerem’in mutlu olarak dönmüş olması. Bütün ekibi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Teşekkürler
Geleceğin Yıldızları ile tanışmamız, telefonda güven veren sesinizle ve yakın ilginizle gerçekleşti. Öncelikle emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Bugüne kadar Bilge’yi gönül rahatlığı ile ilkokul üçüncü sınıftan beri Tevfik Fikret’in okul gezilerine gönderdik, bu gezilere Geleceğin Yıldızları Kampı da eklendi, zira döndükten sonra arkadaşları ile telefonda bir program kullanarak, gelecek sene için geri sayım başlatmışlar bile:). Ve Koçluk sisteminiz bir harika. Çok iyi düşünülmüş ve üniversite yıllarında okurken aynı zamanda çalışan bir öğrenci olmam nedeni ile, bu tür çalışmaların ileriki yıllardaki faydasını kendim bizzat yaşadığımdan, bu sisteminizi öğrendiğimde çok heyecanlandım ve gururlandım. Umarım Bilge’de Geleceğin Yıldızları’nda, ‘Bilge Koç’ olarak yoluna devam eder…Herşey için çok teşekkür ederiz. Sevgiyle kalın.
Oğlum TED Ankara’da okuyor, 2003 Ağustos doğumlu. 5.sınıftan 6.sınıfa geçerken iyi bir yaz kampında hep tatil hem spor yapsın hem de kendi başına kalabilsin istedik. Anneanne – babaanne yanı olmadan herşeyi kendi başına koordine edeceği, sınırlı telefon görüşmelerinin olacağı, i-pad, playstation olmadan bizden de ayrı olacağı bir 15 gün açıkçası bana çok cazip geliyordu ama firmanın programı yazıldığı gibi uygulayıp uygulayamayacağı konusunda endişelerim vardı. Sonuçta gitmesine karar verdik. Tüm telefon görüşmelerimizde ondan olumlu sözler duydum, koçları ve yeni arkadaşları ile güzel bir 15 gün geçirdi, çok güzel tecrübeler kazandı. 15 günün arkasında iyi organize olmuş bir firma vardı. Sporu, eğlencesi, doğa yürüyüşleri şeklinde programda gördüğümüz her şeyi yaptılar. Bu sene yeniden gitmek istiyor.
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice