Programlar

FİYAT & TARİHLER

Tarihler
19-01-2020
29-01-2020
Kamp Süresi
6 gün
Fiyat
6,100 TL

Dönemler

19-24 OCAK 2020-KONTENJAN DOLDU
24-29 OCAK 2020
5 Aile Görüşü

Uludağ Genç Yıldızlar Kampı

Oğlum Alihan “Geleceğin Yıldızları” kamplarında unutulmaz güzellikte kamplar yaşadı ve özellikle koçlarıyla kurduğu ilişkiler ona çok güzel şeyler kattı. Derken kızım Nilhan büyüdü ve Geleceğin Yıldızları ile Uludağ, Alaçatı ve İsviçre programlarına katıldı. Hedefi Geleceğin Yıldızları'nda koç olabilmek. Çocuklarımda gözlemlediğim olumlu gelişmeleri yakın çevremle paylaşıp, onların çocuklarının da imkanlarından faydalanmasını arzu ettim. Benim tavsiyemle “Geleceğin Yıldızları” kamplarına çocuklarını gönderen onlarca dostumun teşekkür telefonları beni çok mutlu etti.
Geleceğin Yıldızları, işini amatör bir ruhla; ama profesyonelce ve severek yapan yöneticileri ve koçları, çok dikkatle ve özenerek hazırlanmış yaz ve kış programları, çocuklara verdiği ve de doğru değerleri ile, çocuklarımızı geleceğe hazırlayan, çocukları her türlü kamp organizyonu için gönül rahatlığıyla teslim edebileceğimiz Türkiye’deki en doğru kurumlardan biridir. Bu kampların çocuklara ne kattığını onlar büyüdükçe somut olarak daha yakından görecek, bu aileye girdikten sonra bir daha vazgecemeyeceksiniz...
Geleceğin Yıldızları; adı üstüne kurulmuş muhteşem bir gençlik aktivite yapısı...Organizasyon, ekip çalışması, özgüven, gelişim, ileriyi görme yetisi, aile bağlarına katkısı ve tabi ki modern Türk gençliğinin örnek başlangıç yuvası olarak görüyorum. İki kızımın her kamp sonrası mutlulukları ve gelişimleri, ayrıca süregelen yeni kampların başlama heyecanı... O kadar güzel bir ortam ki, daha ne diyebiliriz!.. İYİ Kİ VARSINIZ....Tebrikler, Yeni heyecanlı organizasyonların başlangıcı dileğiyle, sevgiyle kalın...
Kızımız ve oğlumuz Geleceğin Yıldızları ile bir çok defa Uludağ, İsviçre, Alaçatı Sörf ve İngiltere kamplarına katıldılar. Geleceğin Yıldızları Ailesine olan takdirimiz her geçen gün artarak devam etmektedir. Çocuklarımız “Geleceğin Yıldızları” her kamp döneminden mutlulukla,önemli deneyimlerle ve onların başarıya, sağlığa, mutluluğa yelken açmalarına vesile olacak yeni ve güzel dostluklarla, duygularla, görgü ve bilgilerle artan özgüvenle dönmüşlerdir. Geleceğin Yıldızları Ailesinin çocuklarımız ile ilgili her konuya gösterdikleri özeni hep gördük. Kamp dönemleri öncesi ve sırasındaki planlamaları, uygulamaları hep düzen içinde olmuştur. Her şeyin en saf ve samimi olanını, gerçeğini çocuklardan öğrenebiliriz. Çocuklarımızın Geleceğin Yıldızları ile ilgili güzel intibaları, geçirdikleri güzel ve değerli zamanlar, duygu ve düşünceleri her şeyi en güzel şekilde anlatmaktadır.Geleceğin Yıldızları’nın yeni kamplarına istek ve arzu ile gitmeleri aslında her şeyin en güzel ifadesidir. Çocuklarımızın hayatında güzel bir yer tutan, huzur ve neşe içinde geçirilen unutulmaz verimli kamplar ve çocuklarımızın nezdindeki yüksek “Geleceğin Yıldızları “ imajı aslında her şeyin ifadesidir. Geleceğin Yıldızları Ailesinin çocuklarımıza çok değerli katkılar sunan kampları yanında, Geleceğin Yıldızları Ailesinin vizyoner, kalıcı, sürdülebilir ve her geçen gün güven ve takdirimizi kazanarak genişlemelerine, büyümelerini gözlemledik. Geleceğin Yıldızları Ailesi her geçen gün yükselen bir marka olma yolunda emin adımlarla güvenle ilerlemektedir. Bu da ülkemiz ve ülkemizi meydana getiren aileler için büyük bir şanstır.
Kızımız Ece GY kayak kampına katıldı ve son derece mutlu olarak döndü. Her yıl gitmek istiyor. Çocuklarımızın sporla kazanacağına inandığımız değerlere sahip olması için doğru tercih yaptığımızı gördük. Bu kadar profesyonel bir organizasyonla bizi tanıştıran Ankara temsilciniz Işıl Hanım'a ve tüm GY ekibine teşekkürler..
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice