Programlar

FİYAT & TARİHLER

Tarihler
14-07-2022
19-08-2022
Kamp Süresi
14 gün
Fiyat
11,450 TL

Dönemler

14-27 Temmuz 2022
6-19 Ağustos 2022
23 Aile Görüşü

Uludağ İngilizce Gençlik Kampı

Uzun yıllardır arkadaşlarımdan ve çevremden duyduğum kamplarınızdan “Uludağ-Gelişim Kampı”na ben de bu sene kızımı gönderdim.. Tüm bu süreç boyunca, yöneticiler, koçlar ve bütün ekip olarak; ilginiz, disiplininiz, çalışma sisteminiz ve iletişim yöntemleriniz sonucu elde edilen başarılı sonuçlar için sizleri kutlamak ve teşekkür etmek istedim… Kızım gitmeye önceleri pek de istekli olmamasına karşın kamptan döndüğünde geçirmiş olduğu değişim beni bile şaşırttı. Arkadaşları ve koçlarıyla derin bağlar kurmuş, eskiden yapmaktan hoşlanmadığı sporların şimdi tutkunu olmuştu. Daha döner dönmez kendi ağzından yorumları : “Bir ay daha olsa seve seve kalırdım / Gelecek sene mutlaka tekrar gitmek istiyorum / En kötü kısmı ayrılmaktı / Koçuma çok alışmışım, ayrılırken ağladım / Arkadaşlarımı şimdiden özledim / Keşke şu anda orada olsaydım vb…. Kampa gönderirken bizi özleyeceği konusundaki endişeliydim. Döndükten sonra; “Sizi çok özlemedim, aktivitelerden pek fırsat olmadı” demesine üzülsem mi sevinsem mi, kararsız kaldım. Özetle, bu kamp sonucu kızımın kendine güveni, yalnız iş yapma becerisi, insan ilişkileri ve iletişim konusunda gözle görünür farklılıklara şahit oldum. Ayrıca, cocuklarımızın yaşadığı bu eşsiz deneyime ek olarak biz veliler için de; telefon görüşmeleri, sms ile bilgilendirme, sosyal medya üzerinden haber ve fotoğraf paylaşımı vb. yöntemlerle bizi de rahatlatmayı ve çocuklarımızın yaşadığı eğlenceli-eğitici deneyimin “paylaşanı” yapmayı başardınız.. Mutlulukla sonuçlanan bu kamp ve yaptığınız her şey için tekrar teşekkür ediyor tüm çalışmalarınızda başarı diliyorum..
Doruk’u kampa gönderiş nedenlerimiz herkes gibi türlü nedenler… Bizim ayrıca düşüncemiz bu yılki gireceği TEOG sınavı öncesi moral bulması ve çok yoğun internet oyunları oynadığı için -oyun sınavın önüne geçebiliyor- o yüzden de ilgi alanını arkadaş çevresi ve spor farklı alanlara kaydırabilmekti. Yıllardan beri düşündüğümüz hatta takip ettiğimiz Geleceğin Yıldızlarından başka bir seçimimiz de olmadı zaten. Eğlenceli, öğretici, bol aktiviteli zaman geçirdiği belli fotoğraflardan. Çok teşekkürler.
Ne yalan söyleyeyim başta kızımı hiç de göndermek gelmedi içimden. Çok yoğun ve programlı çalışma düzeni onun sosyal hayattan uzak kalmasına sebep olmuştu. Ayrıca tek bir gece bile evinden başka yerde kalmamıştı. Uzun bir iç muhasebeden kızımızı gönderdik. Giderken küçük kızımı otobüse bindirdim. Döndüğünde ise karşımdakinin benim kızım olduğuna önce inanamadım. Duruşu, edası, bakışı, her şeyiyle bambaşka biri vardı karşımda. Ayakları yere sağlam basan, özgüveni her haliyle ortada, kısa bir sürede çok fazla yol almış, bizim kanatlarını taşımaya çalıştığımız küçük kızımız harika bir genç insan olmuş kanatlarını öyle güzel çırpıyordu ki ona hayran kaldım. Bizim yıllardır yapmaya çalıştığımızı Geleceğin Yıldızları tüm profesyonelliği ile öylesine keyifli ve etkili yapmıştı ki önümüzdeki kocaman bir tümsekten kolayca atlayıverdik ve kızım şimdiden bir yıldız.
'Geleceğin Yıldızları ile tanışmamız, Ankara temsilciliğini aradığımızda onların telefonda güven veren sesi ve yakın ilgisiyle gerçekleşti. Öncelikle emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Bugüne kadar Bilge'yi gönül rahatlığı ile ilkokul üçüncü sınıftan beri Tevfik Fikret'in okul gezilerine gönderdik, bu gezilere Geleceğin Yıldızları Kampı da eklendi, zira döndükten sonra arkadaşları ile telefonda bir program kullanarak, gelecek sene için geri sayım başlatmışlar bile. Ve Koçluk sisteminiz bir harika. Çok iyi düşünülmüş ve üniversite yıllarında okurken aynı zamanda çalışan bir öğrenci olmam nedeniyle, bu tür çalışmaların ileriki yıllardaki faydasını kendim bizzat yaşadığımdan, bu sisteminizi öğrendiğimde çok heyecanlandım ve gururlandım. Umarım Bilge'de Geleceğin Yıldızları'nda, 'Bilge Koç' olarak yoluna devam eder...
Yıllardır iyi olanı sürdürmekteki kararlılığınız, çocuğumuza öyle olumlu düşünce ve davranışlar kattı ki. Teşekkürler. Ankara'da bir temsilcilik açmanız, bu yıl size ulaşmamızı hem kolaylaştırdı hem de Işıl hanım ve Turgay bey sayesinde keyifli hale getirdi. Yılların eğitimcilik tecrübesini kültür güven doğruluk çözüm kararlılık samimiyet imbiğinden süzerek, Geleceğin Yıldızlarının anlayışını Ankara'da yansıtan, sizin güzel güneşli yüzünüz oldular. Görüştüğümüz her veli bu görüşü paylaştı. Bunun için de teşekkürler. Yeniliklerle yeniden sizlerle olmayı bekleyeceğiz.
Başvuru aşamasından oğlumuzu geri almaya kadar olan süreçteki düzenli çalışma, iletişimdeki güler yüzlü ve yardımcı çabalar gerçekten alışılmışın ötesindeydi. Oğlumuzun bu kamptaki kazanımları: - Kendine güveni arttı - Yeni tanıştığı kişilerle daha rahat iletişim kuruyor - Kendi kararları ve tercihleri konusunda daha net davranış gösteriyor - Başka kültürlerden arkadaşlarla paylaşımda bulunması bakış açısını değiştirdi - Okulda arkadaş ilişkileri konusunda daha başarılı, geçen sene yaşadığı sorunlara çözümü kendisi bulmayı başardı - Bir öğretmeni “Sertaç okulda daha özgüvenli hareket ediyor” gözlemini iletti Geleceğin Yıldızları ailesine teşekkürler.
Kızımız ve oğlumuz Geleceğin Yıldızları ile bir çok defa Uludağ, İsviçre, Alaçatı Sörf ve İngiltere kamplarına katıldılar. Geleceğin Yıldızları Ailesine olan takdirimiz her geçen gün artarak devam etmektedir. Çocuklarımız “Geleceğin Yıldızları” her kamp döneminden mutlulukla,önemli deneyimlerle ve onların başarıya, sağlığa, mutluluğa yelken açmalarına vesile olacak yeni ve güzel dostluklarla, duygularla, görgü ve bilgilerle artan özgüvenle dönmüşlerdir. Geleceğin Yıldızları Ailesinin çocuklarımız ile ilgili her konuya gösterdikleri özeni hep gördük. Kamp dönemleri öncesi ve sırasındaki planlamaları, uygulamaları hep düzen içinde olmuştur. Her şeyin en saf ve samimi olanını, gerçeğini çocuklardan öğrenebiliriz. Çocuklarımızın Geleceğin Yıldızları ile ilgili güzel intibaları, geçirdikleri güzel ve değerli zamanlar, duygu ve düşünceleri her şeyi en güzel şekilde anlatmaktadır.Geleceğin Yıldızları’nın yeni kamplarına istek ve arzu ile gitmeleri aslında her şeyin en güzel ifadesidir. Çocuklarımızın hayatında güzel bir yer tutan, huzur ve neşe içinde geçirilen unutulmaz verimli kamplar ve çocuklarımızın nezdindeki yüksek “Geleceğin Yıldızları “ imajı aslında her şeyin ifadesidir. Geleceğin Yıldızları Ailesinin çocuklarımıza çok değerli katkılar sunan kampları yanında, Geleceğin Yıldızları Ailesinin vizyoner, kalıcı, sürdülebilir ve her geçen gün güven ve takdirimizi kazanarak genişlemelerine, büyümelerini gözlemledik. Geleceğin Yıldızları Ailesi her geçen gün yükselen bir marka olma yolunda emin adımlarla güvenle ilerlemektedir. Bu da ülkemiz ve ülkemizi meydana getiren aileler için büyük bir şanstır.
Geleceğin Yıldızları Kampına katılma isteği, T.E.D. Ankara Koleji’nde öğrenci olan kızım Çağıl’dan geldi. Bir önceki sene Geleceğin Yıldızları Kampına katılan arkadaşı kamptan çok mutlu ayrılmış, bu da Çağıl’ı bu yıl kampa katılmak için çok heveslendirdi. Bizim içinse ilk defa ayrı tatil yapacağı için biraz zor bir karar olacaktı. Daha evvel kampa katılan arkadaşının annesi ile görüşünce kararımız olumlu oldu. Daha sonra Geleceğin Yıldızları Ankara temsilcisi Işıl Hanım ile tanıştık, kendisi Ankara’dan kampa, kamptan Ankara’ya çocuklarımıza eşlik edecekti. Bu da bizi çok sevindirdi. Kamp sırasında telefon görüşmelerimiz ve kamp koçları ile temaslarımızda Çağıl’ın mutlu olduğunu öğrenince çok sevindik. Kızım da kampta doğa ile iç içe olan çeşitli spor ve aktivitelerinden çok memnun oldu. Akşamları çok eğlendirmişti. Çağıl bu kamptan yeni dost ve arkadaşlar edindi. Kamp sonu kendine daha güvenli, sağlıklı, zinde ve mutlu bir Çağıl görmek bizi de çok mutlu etti.
Kızım Elif defalarca Geleceğin Yıldızları kamplarına katıldı. Kamplarınızın kişilik gelişiminde çok büyük katkıları oldu. Şimdi 20 yaşında yurt dışında mimarlık eğitimi alıyor. Oğlum Kerem ise 11 yaşında ve 2013 Uludağ ve 2015 Hillside babalar oğullar kamplarına katıldık birlikte. Tadı damağımızda kaldı. Kerem bu yaz da iki kuzeniyle Uludağ futbol gelişim kampına katılacak. Sevgili Geleceğin Yıldızları ekibi; sizleri bu amatör ruhla bu kadar profesyonel bir iş çıkardığınız için kutluyor, çocuklarını tek başına yarım saat bile yalnız bırakamayan bu neslin ebeveynleri olarak, kamplarınızda 15 gün sizlere teslim edebilecek güveni yarattığınız için ayrıca tebrik ediyorum...
Geleceğin Yıldızları Adana-Mersin temsilcisi sevgili Eser Hanım ve tüm ESSE eğitim danışmanlık ailesi, Öncelikle bu yaz kızımın Geleceğin Yıldızları ailesiyle tanışmasına aracı olduğunuz için çok teşekkür ederim. İngiltere'de dil okuluna gitmesi konusunda kızımı ikna etmeniz için Temmuz 2014 de yanınıza gelmiştim. Kızımla görüştükten sonra hiç aceleci olmamamiz gerektigini söylediniz. Ağırdan alalım, kendini hazır hissetsin öyle yurtdışı düşünelim dediniz.Bunun için de 15 günlük Geleceğin Yıldızları Uluslararası Kampını önerdiniz. Şimdi ne kadar doğru bir iş yaptığınızı daha iyi anlıyorum. Kızım 15 günlük Uludağ Kampı sonrası 1 ay İngiltere' ye gitmeyi tereddütsüz kabul etti. Çok mutlu döndü ve üniversite eğitimini de Londra'da almak istiyorum dedi. Şimdi ısrarla koç olarak her yaz Geleceğin Yıldızları ailesine katılmak istiyor. Kızım için dönüm noktası olan bu yaza imzanızı attığınız için tekrar teşekkür etmek ve paylaşmak istedim. Sevgi ve saygılarımla...
Öncelikle Geleceğin Yıldızları Ankara temsilcisi Işıl Hanım ve Turgay Bey ile kızımı, yaz kampına gönderebilme vesilesiyle tanıştığım için memnuniyetimi dile getirmek isterim. Kızım Ela Yeşil'i başta sizlerin şahsi duruşunuz ve şirketiniz hakkında olumlu tavsiyeleriniz ile Geleceğin Yıldızları Yaz Kampı İngilizce bölümüne gönderme kararı aldık. Bu kararı alırken Ela'nın ''ben bu kampa gitmek istiyorum, ben başarılı olurum' 'kendisini hazır hissetmesi de etkili oldu. Kızımızın, ailesinden ilk uzak kalışı olmasına rağmen,bizim beklentilerimizin üzerinde bir kamp dönemi geçirdiğini gördük. Beklentilerimiz içinde, tek başına kalabilmeyi,yeni arkadaşlar edinmesi, bulunduğu ortama uyum sağlayabilmesi, paylaşabilmek,verilen görevlerde sorumluluk alabilmek ve kendi kararlarını alabilmesi,aldığı kararları uygulayabilmesi bizim için önemli idi. Kamp dönüşünde, kızımızın çok mutlu, kendinden daha emin ve kampı başarılı tamamlamanın vermiş olduğu gururu gördük. Benim en çok hoşuma giden, Ela'nın kamp dönüşünde, uzunca bir süre yaşadıklarını anlattıktan sonra,bana ve annesine ''BEN SENEYE YAZIN TEKRAR KAMPA GİTMEK İSTİYORUM'' demesi oldu. Kızım,eşim ve şahsım adına,şirketinizin gerçekleştirmiş olduğu organizasyon için teşekkür ve tebriklerimi bildirir, başarılarınızın devamını dilerim
Kızım İlsu bu sene ilk kez Geleceğin Yıldızları kampına katıldı. Bize orada günlerinin dolu dolu geçtiğini, seneye tekrar gitmek istediğini söylüyor. Son derece mutlu döndü. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz
Kızım Gülce kampa gitmeden önce onu nelerin beklediğini merak ediyordu ve biraz tedirgindi. Ama daha ilk konuşmamızda her şeyin bizim tahmin ettiğimizden çok daha iyi olduğunu, sesindeki mutluluktan hemen anladık ve ailesi olarak doğru bir karar verdiğimizi gördük. Her türlü aktivitenin güvenli, huzurlu, öğretici ve sevgi dolu bir ortamda kendi yaşıtları ve koçlarıyla yapıldığı bir organizasyon olan Geleceğin Yıldızları, gerçekten adına yaraşır bir Gençlik Kampı. Kamp süresince sürekli olarak mail ya da mesaj yolu ile bilgilendirilmek de bizleri memnun etti. Tüm ekibe çocuklarımızla bu kadar içten ilgilendikleri için çok çok teşekkür ediyoruz. Bir daha görüşmek ümidiyle sevgilerimizi gönderiyoruz. İyi ki sizinle tanıştık ve bu ekibin bir parçası olduk. Teşekkürler…
Kamptan çok memnun kaldık. Veli bakış açısından organizasyon çok iyiydi. Yeterince bilgi, aynen tanımlı. Kamp organizasyonunu tebrik ederim. Asier de çok mutlu döndü. İkinci hafta telefon üzerinde bana “gelecek yıl döneceğim” dediği zaman çok mutlu oldum. Bu kamp herkese öneriyorum. Her şey için teşekkür ederim.
Mustafa Eser – Bilgisayar Mühendisi Lise yıllarımdan itibaren çok sayıda kamp deneyimi yaşamış biri olarak oğlumun da böyle bir deneyimi edinmesini çok istemiştim. Geleceğin Yıldızları kampını oğlum bir arkadaşıyla birlikte keşfetti ve katılmayı kendileri istediler. İki haftalık kamp sonunda güzel anılarla ve çok mutlu olarak döndüler. Kişisel ve arkadaşlık ruhlarındaki gelişimin de zaman içinde fark edileceğine inanıyorum. Şimdiden gelecek yıl planımız hazır. Böyle bir olanağı sağladığınız için sizlere bir veli olarak teşekkür ediyorum. Sizlere da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Çocuklarla yakından ilginiz ve bilgilendirmeleriniz için. Bizlere gözümüz arkada kalmadan ve sorunsuz olarak oğlumuza mutlu bir dönem yaşattınız.
Kızım Yankı Ada katıldığı Kuşadası İngilizce Dil Kursundan döndüğü günden bu yana sürekli orada geçirdiği güzel günlerden, arkadaşlarından ve koçlarından bahsediyor. Ben bütün Geleceğin Yıldızları ekibini gösterdikleri özen, verdikleri dil eğitimi, sağladıkları sosyal ortamdan olayı bir kere daha tebrik ederim. Özellikle günümüzde çocukların esiri oldukları cep telefonu konusundaki kısıtlamaların da onlara bireysel gelişim yönünden büyük katkı yaptığını eklemem gerekiyor.. Şahsınızda tüm ekibe teşekkürlerimi iletiyorum.
Oğlum Kerem’in evinden ilk ayrılışını ve ilk kamp deneyimini sizler gibi işini profesyonelce gerçekleştiren bir organizasyon ile yaşamış olmasından çok mutluyum. Ankara temsilciniz çok değerli Işıl hanım ile kamp bilgilendirmesi, kayıt işlemleri, çocuğumun kampa ulaşımından kampın bitişine kadarki süreç, kelimenin tek anlamıyla sorunsuz yürütüldü. Ailece her birimizin payına düşen ne endişe, ne korku, ne panikti, sadece özlem. Oğlumun bu kamptaki kazanımlarını gözlemlemek için zamana ihtiyacımız var, ancak şunu söyleyebilirim ki şu anki en büyük kazanımımız Kerem’in mutlu olarak dönmüş olması. Bütün ekibi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Teşekkürler
Başvuru aşamasından oğlumuzu geri almaya kadar olan süreçteki düzenli çalışma, iletişimdeki güleryüzlü ve yardımcı çabalar gerçekten alışılmışın ötesindeydi. Oğlumuzun bu kamptaki kazanımları: Kendine güveni arttı. Yeni tanıştığı kişilerle daha rahat iletişim kuruyor. Kendi kararları ve tercihleri konusunda daha net davranış gösteriyor. Başka kültürlerden arkadaşlarla paylaşımda bulunması bakış açısını değiştirdi. Okulda arkadaş ilişkileri konusunda daha başarılı, geçen sene yaşadığı sorunlara çözümü kendisi bulmayı başardı. Bir arkadaşımın oğlu “Sertaç okulda daha özgüvenli hareket ediyor” gözlemini iletti
Geleceğin Yıldızları Kampına katılma isteği, T.E.D. Ankara Koleji’nde öğrenci olan kızım Çağıl’dan geldi. Bir önceki sene Geleceğin Yıldızları Kampına katılan arkadaşı kamptan çok mutlu ayrılmış, bu da Çağıl’ı bu yıl kampa katılmak için çok heveslendirdi. Bizim içinse ilk defa ayrı tatil yapacağı için biraz zor bir karar olacaktı. Daha evvel kampa katılan arkadaşının annesi ile görüşünce kararımız olumlu oldu. Daha sonra Geleceğin Yıldızları Ankara temsilcisi Işıl Hanım ile tanıştık, kendisi Ankara’dan kampa, kamptan Ankara’ya çocuklarımıza eşlik edecekti. Bu da bizi çok sevindirdi. Kamp sırasında telefon görüşmelerimiz ve kamp koçları ile temaslarımızda Çağıl’ın mutlu olduğunu öğrenince çok sevindik. Kızım da kampta doğa ile iç içe olan çeşitli spor ve aktivitelerinden çok memnun oldu. Akşamları çok eğlendirmişti. Çağıl bu kamptan yeni dost ve arkadaşlar edindi. Kamp sonu kendine daha güvenli, sağlıklı, zinde ve mutlu bir Çağıl görmek bizi de çok mutlu etti. Geleceğin Yıldızları ailesine ve sizlere teşekkür ederiz.
Geleceğin Yıldızları ile tanışmamız, telefonda güven veren sesinizle ve yakın ilginizle gerçekleşti. Öncelikle emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Bugüne kadar Bilge’yi gönül rahatlığı ile ilkokul üçüncü sınıftan beri Tevfik Fikret’in okul gezilerine gönderdik, bu gezilere Geleceğin Yıldızları Kampı da eklendi, zira döndükten sonra arkadaşları ile telefonda bir program kullanarak, gelecek sene için geri sayım başlatmışlar bile:). Ve Koçluk sisteminiz bir harika. Çok iyi düşünülmüş ve üniversite yıllarında okurken aynı zamanda çalışan bir öğrenci olmam nedeni ile, bu tür çalışmaların ileriki yıllardaki faydasını kendim bizzat yaşadığımdan, bu sisteminizi öğrendiğimde çok heyecanlandım ve gururlandım. Umarım Bilge’de Geleceğin Yıldızları’nda, ‘Bilge Koç’ olarak yoluna devam eder…Herşey için çok teşekkür ederiz. Sevgiyle kalın.
Oğlum TED Ankara’da okuyor, 2003 Ağustos doğumlu. 5.sınıftan 6.sınıfa geçerken iyi bir yaz kampında hep tatil hem spor yapsın hem de kendi başına kalabilsin istedik. Anneanne – babaanne yanı olmadan herşeyi kendi başına koordine edeceği, sınırlı telefon görüşmelerinin olacağı, i-pad, playstation olmadan bizden de ayrı olacağı bir 15 gün açıkçası bana çok cazip geliyordu ama firmanın programı yazıldığı gibi uygulayıp uygulayamayacağı konusunda endişelerim vardı. Sonuçta gitmesine karar verdik. Tüm telefon görüşmelerimizde ondan olumlu sözler duydum, koçları ve yeni arkadaşları ile güzel bir 15 gün geçirdi, çok güzel tecrübeler kazandı. 15 günün arkasında iyi organize olmuş bir firma vardı. Sporu, eğlencesi, doğa yürüyüşleri şeklinde programda gördüğümüz her şeyi yaptılar. Bu sene yeniden gitmek istiyor.
Benim GY ile tanışmam 2008 yılına uzanıyor. Lise yıllarımda gittiğim ilk kampımda çok güzel arkadaşlıklar edindim. Bir yandan kendi kişisel gelişimimin farkına vardım. GY bir aile ve katıldığım kamplar sonunda hala devam ettirdiğim bir çok güzel arkadaşlıklarım var. Benden sonra kardeşim, kardeşimin arkadaşları ve kuzenimin de GY kamplarına katılmasını ısrarla tavsiye ettim. O sırada Işıl Hanım'la tanıştık. Benim zamanımda Ankara'dan giden bir iki kişi olurduk. Kendi imkanlarımızla kamplara katılmaya çalışırdık. Işıl Eğitim sayesinde Ankara'dan artık daha çok öğrenci planlı bir şekilde kampa ulaştırılıyor. Ayrıca kayıt sürecinden itibaren ulaşım dahil herşey Işıl Eğitim tarafından profesyonelce çözümleniyor. Kardeşimle GY kamplarında başladığımız kayak sporuna daha ileri sevide olarak devam ediyoruz. Kuzenim ise GY koçu olma yolunda. Her şey için teşekkür ederiz.
Efe Doruk giderken tereddütlerim vardı. Hiç bu kadar ayrı kalmamıştım. Ama çok çok mutlu döndü. ''Tekrar gidebilir miyim gelecek yıl?'' diye soruyor. Döndüğünde '' benim gizli bir yeteneğim varmış. o da dans etmekmiş'' diyen bir oğlum var. Işıl Hanım' a desteği ve ilgisi için teşekkür ederim, Kamp yönetimini de kutluyorum.
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice