Programlar

FİYAT & TARİHLER

Tarihler
14-07-2022
19-08-2022
Kamp Süresi
14 gün
Fiyat
11,450 TL
İndirimli Fiyat
10,150 TL

Dönemler

14-27 Temmuz 2022
6-19 Ağustos 2022
29 Aile Görüşü

Uludağ Uluslararası Gençlik Kampı

Şimdi hayatının en uzun iki haftasını düşün.

Muhtemelen kıt notlu hocalar, çalışmadığın yerden gelen sorularla geçen bir sınav haftası geldi aklına. Şimdi onu unut! Çünkü sana tam tersi, nasıl geçtiği anlamayacağın iki hafta dolusu eğlence, gülme krizi, doğa, spor ve en iyi arkadaşlıklardan bahsedeceğiz. Fazla heyecanlanıp çantanı şimdiden hazırlamaya başlarsan, şaşırma. Daha önce yapanlar oldu.
  • de4
  • 222
  • 58
  • 54
  • oook
  • 997

GENÇKEN MUTLAKA YAPILMASI GEREKEN SONSUZ ŞEY! BAK BAKALIM NELER VAR…

Başka başka insanlar ve kültürler tanıyacaksın. Hepsi farklı ama hepsi senin yaşlarında, eğlenceli tipler. Kamp bitince uçak bileti araştırmaya başlayacak kadar iyi arkadaşlıkların olacak.
 Eğlence sadece gençlerarası değil, uluslararası! Yerli ve yabancı koçların olacak.
 Nasılsa gençsin, enerjin bol diye biz de bol bol etkinlik hazırladık.
 Programın epey dolu olacak. Ne gibi mi? Az sonra!
 Anne ve babanın içi rahat olsun. Çok iyi doktor ve hemşireler var!
 Odan 4 ya da 5 kişilik. Biri koç, diğerleri yaşıtın. Hepsi kafa tipler. “Ben 2007 doğumluyum yahu!” diyorsan, sen ve senden büyükler, odalarda koçsuz kalacaksınız. Kafanıza göre takılın! 
 Sabah kalkıp odada “günaydııııın!” diye bağırıp neşe saçtıktan sonra, camı açarsan, kamp grubunu görebilirsin. Dışarı çık hadi, o günün eğlencelerini ve görevlerini konuşacaksınız. Çok değil, senin yaşlarında 15-16 kampçı ve 3 tane de koç var. Koçların genç, abi ve ablaların! Rahat ol, eğlenmene bak!

“GENÇ DEDİĞİN ENERJİK OLUR" DEDİK, AŞIRI ENERJİK PROGRAM YAPTIK!

Başka kültürleri tanıyacaksın. Onlara iki hafta sonra canım arkadaşlarım diyeceksin.
 Koçların yerli ve yabancılardan. Ortak dilleri, tatlı dilleri.
Kamp programı ağzına kadar dolu. Bireysel ve takım sporları var, doğada yaşam becerileri geliştirme programları var, dans var, güzel sanatlar var, Uludağ’dayız ve burası harika.
Çeşit çeşit kulüp var. Fotoğraf, dans, doğa sporları ve aşçılık gibi. Hangisine ilgi duyarsan. İstersen hepsiyle ilgilen. Zaman senin.
Ben bunun için doğmuşum diyebileceğin kamp gazetesi ve kamp radyosu var. Gel bize doğuştan gelen yeteneklerini göster.
 16 yaşındaysan, süper bir teklifimiz var: Kampta toplam 25 saat gönüllü toplum hizmeti yapabileceksin. Yarı koçluk gibi düşün bunu.
Burada eğlence gün boyu sürecek. O garanti.

VAZO KIRMADAN REKOR KIRABİLECEĞİN SPORLAR BU KAMPTA!

Futboldan sıkılana basket, hokeyden sıkılana, okçuluk, “Amerikan Futbolu nasıldı yaa?” diyene omuzluk, benim hâlâ enerjim var diyene çeşit çeşit spor!
HANGİ SPORLAR BUNLAR?
· Basketbol · Futbol · Voleybol · Beyzbol · Hokey · Okçuluk · İnsan langırtı · Amerikan futbolu · Frizbi · Dans

EĞLENCE TAKIM İŞİ!

Hani şu hep bahsedilen, liderlik, iletişim becerileri, strateji oluşturma, takım oyunu gibi şeyler var ya. Burada onları öğreneceksin, hem de o kadar eğleneceksin ki “ben bunları ne ara öğrendim, hiç fark etmedim.” diyeceksin!

SANAT SANA GÜZEL!

Çöp adam bile çizemiyorum diye üzülme, belki de içinde Michelangelo var da haberin yok! İçinde tutma, bırak biraz sanat yapsın, eğlensin, çizsin, dans etsin, gününü gün etsin! Baksana neler var:
· Resim · Kil seramik · Bileklik yapma · Tişört boyama · Müzik · Dans · Tiyatro

GECE GÜNDÜZ BİTMEYEN EĞLENCE!

Gündüz kamptakilerle çok da kaynaşamayanlar için kaçırılmayacak fırsat! Bol bol eğlence, macera, takım oyunları, kahkahalar, gülmekten karnı ağrımalar ve en samimi kamp arkadaşlıkları burada!
NE NEDİR?
Define Avı : İpuçlarını topla, büyük ödülü kazan!
Karaoke gecesi : Avazın çıktığı kadar bağır, istediğin şarkıyı söyle. Nasılsa rahatsız olacak komşu yok!
Challenge Night : Her gruba bir challenge verip yarıştırıyoruz. Görevleri duyunca kahkaha atacaksın!
Banker : Bakalım oyunları kazandığın gibi GY liraları kazanmada da iyi misin?
Tematik Kostüm Gecesi : Acayip acayip kostümleri giyiyor ve dans ediyoruz!
Disko : En havalı kıyafetini bavula atmayı unutma, bu disko kaçmaz!
Koç Gösterileri : Koçlar senin için komik komik skeçler hazırladı. Karnına ağrılar girecek!
Sinema gecesi : Evde film izlemeyi özlerim diyorsan, hiç üzülme! Bizde film çok!
Gala gecesi : Film Kampı’ndakiler enteresan, heyecanlı, yaratıcı senaryolar yazıp filmler çekiyorlar. Sonra bunları hep beraber izleyip oyluyoruz. Bildiğin Oscar gecesi!

NE GÜNDÜ AMA DİYECEĞİN GÜN GELDİ: DOĞA GÜNÜ!

Evet, işte o bugün. Baya bildiğin filmlerdeki gibi kamp ateşi yakıyoruz. Etrafında toplanıp muhabbet, istersen biraz korkunç hikayeler bile anlatabilirsin arkadaşlarına, aman çok da korkutma. Marshmellow da pişiriyoruz, sopanın ucunda. Yemediysen, inanılmaz lezzetli! Uykun gelirse, kendi kurduğun çadırda bir güzel uyursun artık. Ama bunlar akşam. Bak, sabah gider gitmez neler var:
· Pusula kullanımı · Orienteering · Flying fox · Yakup’un merdiveni · Alçak ip parkurları · Örümcek ağı · Çadır kurma · Dağcı düğümleri · Doğa yürüyüşü

GENÇ YILDIZLAR PROGRAMI: BAŞKA PROGRAM YAPMANA GEREK YOK!

Yaşın 16’dan küçükse kıskanarak oku, sonraki senelerde neler yaşayabilirsin öğren. Yaşın 16’ysa, kampta toplam 25 saat gönüllü toplum hizmeti yapabileceksin. Yarı koçluk diyelim.

Yaşı 16 olan sen ve senin gibiler için bir program hazırladık. Seninle aynı yaştaki tüm kampçıların katılımına açık olan bu program gerçek ve örnek bir takım olma ve buna uygun davranma programı. Aklındaki soruya hemen cevap, kamptaki aktivitelerden uzaklaşmıyorsun. Aksine hem aktivitelerde bolca yer alıyorsun, hem de kendi takımınla yaratacağın programla senden yaşça küçüklere yol gösterici, onlara ilham verici oluyorsun.

Sorumluluk alıyorsun, takım olmanın anlamını öğreniyorsun. Kendini buna hazır hissediyorsan, biz sana güveniyoruz

PROJELERİN PROJESİ: TOPLUMA HİZMET!

Başarmak sadece kazanmak değildir. Birinin yüzünde bir gülümseme, bir memnuniyet, güzel bir duygu yaratmak da büyük bir başarıdır. Belki de başarması en zor şeydir.

Burada bunu başarmanın yolunu da öğreneceksin. Deneyimli koçların da olduğu takımınla, toplam 25 saatlik “topluma hizmet projesi” geliştirecek, bu projeyi hayata geçireceksin. Çocuklardan, yaşlılara, engellilerden çevre ve turizm konularına kadar bir çok alanda yaratıcı fikirlerin insanlara faydaya dönüşecek.

Birilerinin yüzündeki mutluluğun, dünyada hiçbir ödülün yerini tutamayacağını, Geleceğin Yıldızları Uluslararası Gençlik Kampı’nda kendi gözlerinle göreceksin.

PROGRAMI PAYLAŞ
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice