Programlar

FİYAT & TARİHLER

Tarihler
14-07-2022
19-08-2022
Kamp Süresi
14 gün
Fiyat
11,450 TL

Dönemler

14-27 Temmuz 2022
6-19 Ağustos 2022
29 Aile Görüşü

Uludağ Uluslararası Gençlik Kampı

Oğlum Alihan “Geleceğin Yıldızları” kamplarında unutulmaz güzellikte kamplar yaşadı ve özellikle koçlarıyla kurduğu ilişkiler ona çok güzel şeyler kattı. Derken kızım Nilhan büyüdü ve Geleceğin Yıldızları ile Uludağ, Alaçatı ve İsviçre programlarına katıldı. Hedefi Geleceğin Yıldızları'nda koç olabilmek. Çocuklarımda gözlemlediğim olumlu gelişmeleri yakın çevremle paylaşıp, onların çocuklarının da imkanlarından faydalanmasını arzu ettim. Benim tavsiyemle “Geleceğin Yıldızları” kamplarına çocuklarını gönderen onlarca dostumun teşekkür telefonları beni çok mutlu etti.
Geleceğin Yıldızları ailesi ile oğlumuz Arda henüz 7 yaşındayken tanıştık, 10 yıl basketbol faaliyetleri ve yaz kamplarına aralıksız ve arkadaşlarını da yanına alarak katıldı. Yaz kampları dönüşü gerek fiziksel gerekse ruhsal olarak yaşadığı gelişimi ve değişimi ifade etmek gerçekten çok zor. Disiplin, eğitim, motivasyon, eğlence, spor , kültür, paylaşım ve arkadaşlık gibi gelişim çağında çocuklarımızın ihtiyaç duyduğu bir dolu kavramı bu 15 gün içine sıkıştırmak bile gerçekten büyük başarı. Geleceğin Yıldızları bizim için yalnızca basketbol okulu ve 15 günlük yaz kampı olmadı hiçbir zaman. Arda’yı dürüst, kendi ayakları üzerinde durabilen yardımsever, paylaşımcı bir birey olarak yetiştirmemizde bize yardımcı olan ailemizin bir ferdi. Arda artık yaz kamplarında koçluk yapıyor. İyi ki Geleceğin Yıldızları Ailesi ile tanıştık ve Arda’yı yetiştirmemizde bize verdiği destek için tüm Geleceğin Yıldızları ekibine sonsuz teşekkürler.
Oğlum tam 6 yıl kamplarınıza devam ettikten sonra koç oldu. Kampçı ya da koç farketmez, her yıl kamptan çok mutlu döndü. Çocuklarımızın sizin gözünde ne kadar değerli olduğunu bilmekten büyük mutluluk duyuyorum.
Uzun yıllardır arkadaşlarımdan ve çevremden duyduğum kamplarınızdan “Uludağ-Gelişim Kampı”na ben de bu sene kızımı gönderdim.. Tüm bu süreç boyunca, yöneticiler, koçlar ve bütün ekip olarak; ilginiz, disiplininiz, çalışma sisteminiz ve iletişim yöntemleriniz sonucu elde edilen başarılı sonuçlar için sizleri kutlamak ve teşekkür etmek istedim… Kızım gitmeye önceleri pek de istekli olmamasına karşın kamptan döndüğünde geçirmiş olduğu değişim beni bile şaşırttı. Arkadaşları ve koçlarıyla derin bağlar kurmuş, eskiden yapmaktan hoşlanmadığı sporların şimdi tutkunu olmuştu. Daha döner dönmez kendi ağzından yorumları : “Bir ay daha olsa seve seve kalırdım / Gelecek sene mutlaka tekrar gitmek istiyorum / En kötü kısmı ayrılmaktı / Koçuma çok alışmışım, ayrılırken ağladım / Arkadaşlarımı şimdiden özledim / Keşke şu anda orada olsaydım vb…. Kampa gönderirken bizi özleyeceği konusundaki endişeliydim. Döndükten sonra; “Sizi çok özlemedim, aktivitelerden pek fırsat olmadı” demesine üzülsem mi sevinsem mi, kararsız kaldım. Özetle, bu kamp sonucu kızımın kendine güveni, yalnız iş yapma becerisi, insan ilişkileri ve iletişim konusunda gözle görünür farklılıklara şahit oldum. Ayrıca, cocuklarımızın yaşadığı bu eşsiz deneyime ek olarak biz veliler için de; telefon görüşmeleri, sms ile bilgilendirme, sosyal medya üzerinden haber ve fotoğraf paylaşımı vb. yöntemlerle bizi de rahatlatmayı ve çocuklarımızın yaşadığı eğlenceli-eğitici deneyimin “paylaşanı” yapmayı başardınız.. Mutlulukla sonuçlanan bu kamp ve yaptığınız her şey için tekrar teşekkür ediyor tüm çalışmalarınızda başarı diliyorum..
Geleceğin Yıldızları; adı üstüne kurulmuş muhteşem bir gençlik aktivite yapısı...Organizasyon, ekip çalışması, özgüven, gelişim, ileriyi görme yetisi, aile bağlarına katkısı ve tabi ki modern Türk gençliğinin örnek başlangıç yuvası olarak görüyorum. İki kızımın her kamp sonrası mutlulukları ve gelişimleri, ayrıca süregelen yeni kampların başlama heyecanı... O kadar güzel bir ortam ki, daha ne diyebiliriz!.. İYİ Kİ VARSINIZ....Tebrikler, Yeni heyecanlı organizasyonların başlangıcı dileğiyle, sevgiyle kalın...
Doruk’u kampa gönderiş nedenlerimiz herkes gibi türlü nedenler… Bizim ayrıca düşüncemiz bu yılki gireceği TEOG sınavı öncesi moral bulması ve çok yoğun internet oyunları oynadığı için -oyun sınavın önüne geçebiliyor- o yüzden de ilgi alanını arkadaş çevresi ve spor farklı alanlara kaydırabilmekti. Yıllardan beri düşündüğümüz hatta takip ettiğimiz Geleceğin Yıldızlarından başka bir seçimimiz de olmadı zaten. Eğlenceli, öğretici, bol aktiviteli zaman geçirdiği belli fotoğraflardan. Çok teşekkürler.
Ne yalan söyleyeyim başta kızımı hiç de göndermek gelmedi içimden. Çok yoğun ve programlı çalışma düzeni onun sosyal hayattan uzak kalmasına sebep olmuştu. Ayrıca tek bir gece bile evinden başka yerde kalmamıştı. Uzun bir iç muhasebeden kızımızı gönderdik. Giderken küçük kızımı otobüse bindirdim. Döndüğünde ise karşımdakinin benim kızım olduğuna önce inanamadım. Duruşu, edası, bakışı, her şeyiyle bambaşka biri vardı karşımda. Ayakları yere sağlam basan, özgüveni her haliyle ortada, kısa bir sürede çok fazla yol almış, bizim kanatlarını taşımaya çalıştığımız küçük kızımız harika bir genç insan olmuş kanatlarını öyle güzel çırpıyordu ki ona hayran kaldım. Bizim yıllardır yapmaya çalıştığımızı Geleceğin Yıldızları tüm profesyonelliği ile öylesine keyifli ve etkili yapmıştı ki önümüzdeki kocaman bir tümsekten kolayca atlayıverdik ve kızım şimdiden bir yıldız.
'Geleceğin Yıldızları ile tanışmamız, Ankara temsilciliğini aradığımızda onların telefonda güven veren sesi ve yakın ilgisiyle gerçekleşti. Öncelikle emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Bugüne kadar Bilge'yi gönül rahatlığı ile ilkokul üçüncü sınıftan beri Tevfik Fikret'in okul gezilerine gönderdik, bu gezilere Geleceğin Yıldızları Kampı da eklendi, zira döndükten sonra arkadaşları ile telefonda bir program kullanarak, gelecek sene için geri sayım başlatmışlar bile. Ve Koçluk sisteminiz bir harika. Çok iyi düşünülmüş ve üniversite yıllarında okurken aynı zamanda çalışan bir öğrenci olmam nedeniyle, bu tür çalışmaların ileriki yıllardaki faydasını kendim bizzat yaşadığımdan, bu sisteminizi öğrendiğimde çok heyecanlandım ve gururlandım. Umarım Bilge'de Geleceğin Yıldızları'nda, 'Bilge Koç' olarak yoluna devam eder...
Yıllardır iyi olanı sürdürmekteki kararlılığınız, çocuğumuza öyle olumlu düşünce ve davranışlar kattı ki. Teşekkürler. Ankara'da bir temsilcilik açmanız, bu yıl size ulaşmamızı hem kolaylaştırdı hem de Işıl hanım ve Turgay bey sayesinde keyifli hale getirdi. Yılların eğitimcilik tecrübesini kültür güven doğruluk çözüm kararlılık samimiyet imbiğinden süzerek, Geleceğin Yıldızlarının anlayışını Ankara'da yansıtan, sizin güzel güneşli yüzünüz oldular. Görüştüğümüz her veli bu görüşü paylaştı. Bunun için de teşekkürler. Yeniliklerle yeniden sizlerle olmayı bekleyeceğiz.
Başvuru aşamasından oğlumuzu geri almaya kadar olan süreçteki düzenli çalışma, iletişimdeki güler yüzlü ve yardımcı çabalar gerçekten alışılmışın ötesindeydi. Oğlumuzun bu kamptaki kazanımları: - Kendine güveni arttı - Yeni tanıştığı kişilerle daha rahat iletişim kuruyor - Kendi kararları ve tercihleri konusunda daha net davranış gösteriyor - Başka kültürlerden arkadaşlarla paylaşımda bulunması bakış açısını değiştirdi - Okulda arkadaş ilişkileri konusunda daha başarılı, geçen sene yaşadığı sorunlara çözümü kendisi bulmayı başardı - Bir öğretmeni “Sertaç okulda daha özgüvenli hareket ediyor” gözlemini iletti Geleceğin Yıldızları ailesine teşekkürler.
Oğlum Tolga yıllarca Geleceğin Yıldızları'nın yaz ve kış kamplarına katıldıktan sonra Liderlik Akademisi'ne davet edildi ve artık koç olarak kamplarda görev alıyor. Kampları kendisi son derece zevkli ve eğlenceli buluyor. Kamp sonrası anılarını dinlediğimde ve resimleri gördüğümde neden böyle hissettiğini gayet iyi anlayabiliyorum: bol eğlence, bol aktivite, sıkı arkadaşlıklar, kafa dengi koçlar, ve en önemlisi bağımsızlık duygusu! Geleceğin Yıldızları ekibi her şeyi en ince detayına kadar düşünerek gerçekten başarılı bir iş çıkarıyor. Onlara içten teşekkürlerimi sunuyorum
Basketbola ilk olarak Geleceğin Yıldızları'nın Atatürk Fen Lisesindeki salonunda başladım. Spor okulundaki çalışmaların ardından, 1993 yılında ilk kez düzenlenen yaz kampına katıldım. Bu kamp sayesinde basketbolumda ve kendime güvenimde büyük aşama kaydettim ve kampın ardından Efes Pilsen alt yapısına geçtim. Gerek Efes Pilsen' de ve milli takımlarda oynarken, gerekse de NCAA basketbol bursuyla üniversite eğitimimi sürdürdüğüm ABD'deki yaşantım sırasında Geleceğin Yıldızları ile hep çok yakın temas halinde olduk. Her yıl geleneksel bahar pikniğinde ya da Uludağ kampında Geleceğin Yıldızları Ailesiyle kucaklaşmak bana büyük mutluluk veriyor. Spor salonuna ilk adımımı attığım andan bugüne her zaman desteklerini arkamda hissettiğim, basketbolun yanında bana birçok yakın dostluklar kazandıran bu camianın parçası olmak benim için büyük şans. Şimdi, en büyük hedefim kızımın birkaç yıl sonra burada kampçı olduğunu görmek.
Geleceğin Yıldızları’nın kurulduğu -hatta fikrin ortaya ilk çıktığı güne şahitlik etmiş biri olarak, bugün ulaştığı başarı ve uluslararası saygınlık karşısında mutluluğum ve gururum tarifsiz. Geleceğin Yıldızları kamplarının ve spor kulübünün ilk yılları benim de doktorluğumun ilk yıllarına denk gelmişti. Bu genç organizasyonun sağlık danışmanı genç bir doktor olarak, bir yandan küçük sporcuların sağlık kontrollerini yapıp ailelere bilgilendirme yaptığımı, bir yandan da kurucularıyla sakatlıkları ve hastalanmaları önleme konusunda kafa yorduğumuzu dün gibi hatırlıyorum. Önce kızım Geleceğin Yıldızları ailesinin bir parçası oldu. Büyüyüp kampçılıktan koçluğa geçti. Bu arada oğlum büyüdü ve artık hafta sonları onu basketbol okuluna götürüyorum. İlk yaz kampını geçen yıl İstanbul Beykoz'daki programla yaşadı, bu yaz da Uludağ kampına katılacak.
Kızım Elif defalarca Geleceğin Yıldızları kamplarına katıldı. Kamplarınızın kişilik gelişiminde çok büyük katkıları oldu. Şimdi 20 yaşında yurt dışında mimarlık eğitimi alıyor. Oğlum Kerem ise 11 yaşında ve 2013 Uludağ ve 2015 Hillside babalar oğullar kamplarına katıldık birlikte. Tadı damağımızda kaldı. Kerem bu yaz da iki kuzeniyle Uludağ futbol gelişim kampına katılacak. Sevgili Geleceğin Yıldızları ekibi; sizleri bu amatör ruhla bu kadar profesyonel bir iş çıkardığınız için kutluyor, çocuklarını tek başına yarım saat bile yalnız bırakamayan bu neslin ebeveynleri olarak, kamplarınızda 15 gün sizlere teslim edebilecek güveni yarattığınız için ayrıca tebrik ediyorum...
Geleceğin Yıldızları Adana-Mersin temsilcisi sevgili Eser Hanım ve tüm ESSE eğitim danışmanlık ailesi, Öncelikle bu yaz kızımın Geleceğin Yıldızları ailesiyle tanışmasına aracı olduğunuz için çok teşekkür ederim. İngiltere'de dil okuluna gitmesi konusunda kızımı ikna etmeniz için Temmuz 2014 de yanınıza gelmiştim. Kızımla görüştükten sonra hiç aceleci olmamamiz gerektigini söylediniz. Ağırdan alalım, kendini hazır hissetsin öyle yurtdışı düşünelim dediniz.Bunun için de 15 günlük Geleceğin Yıldızları Uluslararası Kampını önerdiniz. Şimdi ne kadar doğru bir iş yaptığınızı daha iyi anlıyorum. Kızım 15 günlük Uludağ Kampı sonrası 1 ay İngiltere' ye gitmeyi tereddütsüz kabul etti. Çok mutlu döndü ve üniversite eğitimini de Londra'da almak istiyorum dedi. Şimdi ısrarla koç olarak her yaz Geleceğin Yıldızları ailesine katılmak istiyor. Kızım için dönüm noktası olan bu yaza imzanızı attığınız için tekrar teşekkür etmek ve paylaşmak istedim. Sevgi ve saygılarımla...
Kızım Zeynep, iki yıldır Geleceğin Yıldızları kamp programlarına katılmakta. Programlara büyük bir heyecanla gitmekte ve çok büyük mutlulukla dönmekte. Katıldığı programlarda çok güzel arkadaşlar edindi ve kalıcı dostluklar geliştirdi. Geleceğin Yıldızları yöneticilerini ve koçlarını profesyonel hizmetlerinden dolayı kutluyorum. Ayrıca, bizi Geleceğin Yıldızları Ailesi ile tanıştıran ESSE – Mersin Firmasına teşekkür ederim.
Oğlumuz Ege ve kızımız Ezgi kampa ilk kez bu yıl katıldı. İlk evden uzak bir deneyim. Onların büyümesinde ve gelişmesinde kampın etkisini eve dönmeden görebildik. Karar verme, grupla birlikte hareket etme, düzen, bağımsızlık ve daha pek çok becerileri ilk günden gelişmeye başladı. En önemlisi ise daha ilk telefon konuşmasında ilk cümlelerinin “Gelecek yıl tekrar gelebilir miyiz?” olmasıydı. Geleceğin Yıldızlarının çocuklarımızın kendi yıldızlarını bulması için ne denli önemli olduğunu daha iyi anladık…
Kızım İlsu bu sene ilk kez Geleceğin Yıldızları kampına katıldı. Bize orada günlerinin dolu dolu geçtiğini, seneye tekrar gitmek istediğini söylüyor. Son derece mutlu döndü. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz
Kızım Gülce kampa gitmeden önce onu nelerin beklediğini merak ediyordu ve biraz tedirgindi. Ama daha ilk konuşmamızda her şeyin bizim tahmin ettiğimizden çok daha iyi olduğunu, sesindeki mutluluktan hemen anladık ve ailesi olarak doğru bir karar verdiğimizi gördük. Her türlü aktivitenin güvenli, huzurlu, öğretici ve sevgi dolu bir ortamda kendi yaşıtları ve koçlarıyla yapıldığı bir organizasyon olan Geleceğin Yıldızları, gerçekten adına yaraşır bir Gençlik Kampı. Kamp süresince sürekli olarak mail ya da mesaj yolu ile bilgilendirilmek de bizleri memnun etti. Tüm ekibe çocuklarımızla bu kadar içten ilgilendikleri için çok çok teşekkür ediyoruz. Bir daha görüşmek ümidiyle sevgilerimizi gönderiyoruz. İyi ki sizinle tanıştık ve bu ekibin bir parçası olduk. Teşekkürler…
Kamptan çok memnun kaldık. Veli bakış açısından organizasyon çok iyiydi. Yeterince bilgi, aynen tanımlı. Kamp organizasyonunu tebrik ederim. Asier de çok mutlu döndü. İkinci hafta telefon üzerinde bana “gelecek yıl döneceğim” dediği zaman çok mutlu oldum. Bu kamp herkese öneriyorum. Her şey için teşekkür ederim.
Mustafa Eser – Bilgisayar Mühendisi Lise yıllarımdan itibaren çok sayıda kamp deneyimi yaşamış biri olarak oğlumun da böyle bir deneyimi edinmesini çok istemiştim. Geleceğin Yıldızları kampını oğlum bir arkadaşıyla birlikte keşfetti ve katılmayı kendileri istediler. İki haftalık kamp sonunda güzel anılarla ve çok mutlu olarak döndüler. Kişisel ve arkadaşlık ruhlarındaki gelişimin de zaman içinde fark edileceğine inanıyorum. Şimdiden gelecek yıl planımız hazır. Böyle bir olanağı sağladığınız için sizlere bir veli olarak teşekkür ediyorum. Sizlere da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Çocuklarla yakından ilginiz ve bilgilendirmeleriniz için. Bizlere gözümüz arkada kalmadan ve sorunsuz olarak oğlumuza mutlu bir dönem yaşattınız.
Oğlum Kerem’in evinden ilk ayrılışını ve ilk kamp deneyimini sizler gibi işini profesyonelce gerçekleştiren bir organizasyon ile yaşamış olmasından çok mutluyum. Ankara temsilciniz çok değerli Işıl hanım ile kamp bilgilendirmesi, kayıt işlemleri, çocuğumun kampa ulaşımından kampın bitişine kadarki süreç, kelimenin tek anlamıyla sorunsuz yürütüldü. Ailece her birimizin payına düşen ne endişe, ne korku, ne panikti, sadece özlem. Oğlumun bu kamptaki kazanımlarını gözlemlemek için zamana ihtiyacımız var, ancak şunu söyleyebilirim ki şu anki en büyük kazanımımız Kerem’in mutlu olarak dönmüş olması. Bütün ekibi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Teşekkürler
Başvuru aşamasından oğlumuzu geri almaya kadar olan süreçteki düzenli çalışma, iletişimdeki güleryüzlü ve yardımcı çabalar gerçekten alışılmışın ötesindeydi. Oğlumuzun bu kamptaki kazanımları: Kendine güveni arttı. Yeni tanıştığı kişilerle daha rahat iletişim kuruyor. Kendi kararları ve tercihleri konusunda daha net davranış gösteriyor. Başka kültürlerden arkadaşlarla paylaşımda bulunması bakış açısını değiştirdi. Okulda arkadaş ilişkileri konusunda daha başarılı, geçen sene yaşadığı sorunlara çözümü kendisi bulmayı başardı. Bir arkadaşımın oğlu “Sertaç okulda daha özgüvenli hareket ediyor” gözlemini iletti
Geleceğin Yıldızları Kampına katılma isteği, T.E.D. Ankara Koleji’nde öğrenci olan kızım Çağıl’dan geldi. Bir önceki sene Geleceğin Yıldızları Kampına katılan arkadaşı kamptan çok mutlu ayrılmış, bu da Çağıl’ı bu yıl kampa katılmak için çok heveslendirdi. Bizim içinse ilk defa ayrı tatil yapacağı için biraz zor bir karar olacaktı. Daha evvel kampa katılan arkadaşının annesi ile görüşünce kararımız olumlu oldu. Daha sonra Geleceğin Yıldızları Ankara temsilcisi Işıl Hanım ile tanıştık, kendisi Ankara’dan kampa, kamptan Ankara’ya çocuklarımıza eşlik edecekti. Bu da bizi çok sevindirdi. Kamp sırasında telefon görüşmelerimiz ve kamp koçları ile temaslarımızda Çağıl’ın mutlu olduğunu öğrenince çok sevindik. Kızım da kampta doğa ile iç içe olan çeşitli spor ve aktivitelerinden çok memnun oldu. Akşamları çok eğlendirmişti. Çağıl bu kamptan yeni dost ve arkadaşlar edindi. Kamp sonu kendine daha güvenli, sağlıklı, zinde ve mutlu bir Çağıl görmek bizi de çok mutlu etti. Geleceğin Yıldızları ailesine ve sizlere teşekkür ederiz.
Geleceğin Yıldızları ile tanışmamız, telefonda güven veren sesinizle ve yakın ilginizle gerçekleşti. Öncelikle emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Bugüne kadar Bilge’yi gönül rahatlığı ile ilkokul üçüncü sınıftan beri Tevfik Fikret’in okul gezilerine gönderdik, bu gezilere Geleceğin Yıldızları Kampı da eklendi, zira döndükten sonra arkadaşları ile telefonda bir program kullanarak, gelecek sene için geri sayım başlatmışlar bile:). Ve Koçluk sisteminiz bir harika. Çok iyi düşünülmüş ve üniversite yıllarında okurken aynı zamanda çalışan bir öğrenci olmam nedeni ile, bu tür çalışmaların ileriki yıllardaki faydasını kendim bizzat yaşadığımdan, bu sisteminizi öğrendiğimde çok heyecanlandım ve gururlandım. Umarım Bilge’de Geleceğin Yıldızları’nda, ‘Bilge Koç’ olarak yoluna devam eder…Herşey için çok teşekkür ederiz. Sevgiyle kalın.
Oğlum TED Ankara’da okuyor, 2003 Ağustos doğumlu. 5.sınıftan 6.sınıfa geçerken iyi bir yaz kampında hep tatil hem spor yapsın hem de kendi başına kalabilsin istedik. Anneanne – babaanne yanı olmadan herşeyi kendi başına koordine edeceği, sınırlı telefon görüşmelerinin olacağı, i-pad, playstation olmadan bizden de ayrı olacağı bir 15 gün açıkçası bana çok cazip geliyordu ama firmanın programı yazıldığı gibi uygulayıp uygulayamayacağı konusunda endişelerim vardı. Sonuçta gitmesine karar verdik. Tüm telefon görüşmelerimizde ondan olumlu sözler duydum, koçları ve yeni arkadaşları ile güzel bir 15 gün geçirdi, çok güzel tecrübeler kazandı. 15 günün arkasında iyi organize olmuş bir firma vardı. Sporu, eğlencesi, doğa yürüyüşleri şeklinde programda gördüğümüz her şeyi yaptılar. Bu sene yeniden gitmek istiyor.
Benim GY ile tanışmam 2008 yılına uzanıyor. Lise yıllarımda gittiğim ilk kampımda çok güzel arkadaşlıklar edindim. Bir yandan kendi kişisel gelişimimin farkına vardım. GY bir aile ve katıldığım kamplar sonunda hala devam ettirdiğim bir çok güzel arkadaşlıklarım var. Benden sonra kardeşim, kardeşimin arkadaşları ve kuzenimin de GY kamplarına katılmasını ısrarla tavsiye ettim. O sırada Işıl Hanım'la tanıştık. Benim zamanımda Ankara'dan giden bir iki kişi olurduk. Kendi imkanlarımızla kamplara katılmaya çalışırdık. Işıl Eğitim sayesinde Ankara'dan artık daha çok öğrenci planlı bir şekilde kampa ulaştırılıyor. Ayrıca kayıt sürecinden itibaren ulaşım dahil herşey Işıl Eğitim tarafından profesyonelce çözümleniyor. Kardeşimle GY kamplarında başladığımız kayak sporuna daha ileri sevide olarak devam ediyoruz. Kuzenim ise GY koçu olma yolunda. Her şey için teşekkür ederiz.
Efe Doruk giderken tereddütlerim vardı. Hiç bu kadar ayrı kalmamıştım. Ama çok çok mutlu döndü. ''Tekrar gidebilir miyim gelecek yıl?'' diye soruyor. Döndüğünde '' benim gizli bir yeteneğim varmış. o da dans etmekmiş'' diyen bir oğlum var. Işıl Hanım' a desteği ve ilgisi için teşekkür ederim, Kamp yönetimini de kutluyorum.
Evet çok şanslıyız. Güvenilir kurumlara ve kişilere ulaşıp çocuklarını onlara teslim edebilmiş bir aile olarak çok şanslıyız. Şu anda Saint Joseph Lisesinde okuyan büyük kızım için kamp programı yaparken o zaman 8 yaşında olan ve Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Okullarında okuyan kızım Nil de kampa gitmek istediğini söyledi ve hiç tereddütsüz, O’nu da Uludağ’a kampa gönderdik. Evet o minik kampçı iki haftanın sonunda gururlu, mutlu, özgüveni yüksek bir çocuk olarak Ankara’ya döndü. Büyük kızım ise bu yıl young star olarak son yılında inanılmaz günler geçirdi. Üç yılda kendisi gibi, özgüvenli, paylaşımcı, mutlu ve ne istediğini bilen gençlerle birlikte oldu. Koçlarını çok çok sevdi. Bu yıl Liderlik Kampında geleceğin koçu olmak için üç hafta Uludağ’da olacaklar. İnanın Temmuz ayını dört gözle bekleyen Geleceğin Yıldızları gelecekte harika işler yapacaklar. Onlara güvenin.Tekrar Teşekkürler Geleceğin Yıldızları Ailesi
Kızım Rana’nın ilk kamp deneyimi zaman uygunluğu nedeniyle İngilizce Deniz Kampı’na 11 yaşında iken 3 kız arkadaş olarak gitmesi ile başladı. 1 hafta ilk defa aileden ayrı tek başına kendi kendine kalmak onun için çok özel bir deneyimdi. Bu ilk deneyim öncesinde neden geleceğin yıldızları kamp organizasyonunu tercih ettiğimizi sorarsanız, öncelikle güven veren bir kuruluş görüntüsü olması akabinde bir ebeveyn olarak aklıma takılabilen tüm soruları benim adıma web sayfasında yanıtlamış olmalarıydı. Akabinde Ankara Yetkilisi Işıl Hanım ile iletişime geçtiğimizde onun hem bir eğitmen, hem de bir anne olarak bizleri bilgilendiren, kucaklayan yaklaşımı doğru adreste olduğumuzu kanıtladı. Akabinde kızımızın her yaz kamp adresini bulmuş olduk. Ertesi sene Rana’nın tercihi ile Alaçatı Sörf Kampına bu sefer 2 kız arkadaş olarak katıldılar. Rana aynı zamanda bir sporcu olması nedeniyle bu kamp onun için mükemmel bir deneyimdi. Bu kamp sırasında hem sportif faaliyette bulunması, ayrıca eğitsel, kişisel gelişimine katkı sağlayacak birçok etkinlikte yer alması ona çok iyi gelmişti. Rana Ankara/ Çayyolu Bilfen Lisesinde okuyor. Kamplarda hem kendi okulunun farklı şubelerinden, hem de Türkiye’nin farklı illerindeki okullardan gelen yaşıtları ile tanışmak, ortak paylaşımlarda bulunmak kültürel, vizyonun gelişimi açısından çok yararlı olduğunu kamp dönüşündeki aktarımlarından şahit olduk. En son geçen sene Uluslararası Gençlik Kampına 8 kız arkadaş olarak katıldılar. 8 farklı yapıdaki liseli genç kızın kamp deneyiminin sonuçlarını ebeveynler olarak merakla bekledik. Organizasyondaki planlamanın akışı ile eğitsel ve gelişim takipli etkinlikler, keyifli bir çok gelişim oyunun içinde yer almak onları bir anda büyütmüştü. Faaliyetler arasındaki doğaya ve doğal kaynaklara dikkat çekilmesi ile ilgili hazırladıkları kısa danslı skeci dönüşte izlediğimizde, bir kez daha tüm gençlerimize güven duymamızı ve onlarla gurur duymamızı sebep oldu. Bu kamp deneyiminin ayrıca kazandırdığı bir şey de dönüşte gelecekte ne olmak istediği yönünde onda oluşan farkındalıktı. Çünkü yaşıtlarıyla kamp sırasındaki paylaşımlarında donanımlı okullardan gelen arkadaşları onu doğru yönde motive ederek, kendi ilgi alanları ile ilgili keşfe yöneltmişti .Lise ikinci sınıfta okumaya başlayacağı yaz öncesi bu hazırlık onun için çok değerliydi. Bu kanalla Geleceğin Yıldızları kamp organizasyonun tüm ekip üyelerine bir kez daha teşekkürlerimi sunar, satırlarımda belirtiğim tüm kamp eksenindeki hususların bir çocuğun gelişimi açısından ne kadar önemli olduğunu bir kez daha vurgulamak isterim. Rana’nın bu yaz kampa Young Star olarak katılmak istediğini belirtir, ilerleyen yıllarda da bir koç olarak ekibinizde yer almak istediğini de iletmek isterim. Tüm ekibe tekrardan teşekkürlerimizi sunarız.
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice