Programlar

FİYAT & TARİHLER

Tarihler
18-07-2018
31-07-2018
Kamp Süresi
14 gün
Fiyat
4,900 TL

Dönemler

18 Temmuz - 31 Temmuz
5 Aile Görüşü

Uludağ Voleybol Gelişim Kampı

Kızımız Lalin ile Geleceğin Yıldızları, 5 yıl önce tanıştı. Geleceğin Yıldızları’nın kamp sektöründe 20 yıllık tecrübesine dayanan eğitim kalitesine güveniyor; sağlık ve güvenlik gibi konularda hiçbir sıkıntı yaşamayacağımıza inanıyorduk. Yine de, her aile gibi kızımızın kampa katılmasına karar verdiğimizde ondan ayrı kalacak olmanın tedirginliğini yaşıyorduk. Lalin kamptan dönüp hevesle bize nasıl eğlendiğini, neler yaptığını, yeni arkadaşlıklarını, kısaca Geleceğin Yıldızları Ailesi’nin bir üyesi olmanın onu nasıl heyecanlandırdığını anlattığında doğru bir kurumda karar kıldığımızı bir kez daha anladık. Kamp boyunca yaşadığı tecrübelerden sonra kendi kendine bir şeyler başarabilmiş olmanın vermiş olduğu güven ile kızımın özgüveninin arttığını görmekten eşim ve ben çok memnunuz. Lalin yıllardır Geleceğin Yıldızları Yaz Kampı’na isteyerek ve severek gidiyor. Bu süreçte gördük ki, Lalin’in katıldığı kamplarda kurduğu dostluklar, edindiği tecrübeler; küçük yaşta sevgi, saygı, güven ve sorumluluk gibi değerlerinin gelişmesine yardımcı oldu. Geleceğin Yıldızları yöneticilerine, bizim kızımız gibi geleceğimiz olan tüm çocuklarımıza uluslararası standartlarda güvenli ve eğlenceli bir kamp ortamı sağladıkları için teşekkür ederim.
Minik kızım Ceylin ne zaman büyüdün de artık kamplara gider oldun. Bilecik'te beden eğitimi öğretmeniyim. Bilecik bilirsiniz küçük bir şehir ve sosyal imkanları kısıtlı. Kızım bir kaç yıldır baba beni Geleceğin Yıldızları kampına yollar mısın diyordu. Ben de daha küçük olduğunu ve böyle bir kampın çok gerekli olmayacağını düşünmüştüm. Ama yanılmışım. Kızımın yoğun ısrarları sayesinde kayıt yaptırdım. Daha bu dakikadan itibaren çok profesyonel bir organizasyon olduğunu anladım. Bize tüm bilgiler ve kamp org. ile ilgili ayrıntılar iletildi. Hatta kamp yaklaşana kadar ona neler söylememiz ve neler söylemememiz gerekli olduğu bile belirtilmişti. Gerçekten çok başarılı bir tecrübeleri olduğu belli idi. Bursa'dan Ceylin'i gönderme günü geldiğinde aslında en sevdiğim varlık olan kızımdan uzaklaşmak tedirgin ederken, bizi çok başarılı bir kadro karşıladı. Gerek otobüsler gerek çalışanlar insana her noktada güven veriyorlar. Evet, bizim ufaklık otobüs camından el sallarken ağlamamak için kendimi zor tutmuş olsam da içimde bir huzur vardı. Kamptan bizi kızımın aradığındaki sesindeki heyecan ve mutluluk bizi çok sevindirdi. Kampın bittiği gün onu karşılamaya gittiğimizde bize sevinçle sarılacağını düşünürken, o ise kampın bittiği ve arkadaşlarından ayrılacağı için üzülüyordu. Hem biz velilere hem de çocuğumuza kattıkları güzel duygular ve hisler için, ve gerçekten her ayrıntısı düşünülmüş organizasyon için tüm çalışanlara çoooook TEŞEKKÜRLER...
Sedef ilk başta spor ağırlıklı bir kampta zorlanacağını düşünmüş. Ancak, koçlarının ve grup arkadaşlarının katkısıyla çok eğlenceli zaman geçirmiş. Gelecek seneyi heyecanla bekliyor. Ben de evin en küçüğü (2 ablası var) ve prensesi olarak bizi arayacağını düşünmüştüm, ama kaygılarım boşa çıktı. Dönüşünde inanın duruşu bile farklıydı. Hepinize teşekkür ederiz. Sevgilerimizle.
Kamptan çok memnun kaldık. Veli bakış açısından organizasyon çok iyiydi. Yeterince bilgi, aynen tanımlı. Kamp organizasyonunu tebrik ederim. Asier de çok mutlu döndü. İkinci hafta telefon üzerinde bana “gelecek yıl döneceğim” dediği zaman çok mutlu oldum. Bu kamp herkese öneriyorum. Her şey için teşekkür ederim.
Oğlum Kerem’in evinden ilk ayrılışını ve ilk kamp deneyimini sizler gibi işini profesyonelce gerçekleştiren bir organizasyon ile yaşamış olmasından çok mutluyum. Ankara temsilciniz çok değerli Işıl hanım ile kamp bilgilendirmesi, kayıt işlemleri, çocuğumun kampa ulaşımından kampın bitişine kadarki süreç, kelimenin tek anlamıyla sorunsuz yürütüldü. Ailece her birimizin payına düşen ne endişe, ne korku, ne panikti, sadece özlem. Oğlumun bu kamptaki kazanımlarını gözlemlemek için zamana ihtiyacımız var, ancak şunu söyleyebilirim ki şu anki en büyük kazanımımız Kerem’in mutlu olarak dönmüş olması. Bütün ekibi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Teşekkürler
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice