TV 'de Biz

TV 'de Biz

SportsTV Röportajı
Pınar Ergüner'le Haftasonu NTV Geleceğin Yıldızları Genel Müdürü Osman Gözet
Hayat Sevince Güzel - Geleceğin Yıldızları Hayat Sevince Güzel programına katılan Geleceğin Yıldızları Kurucusu Murat Gözet, kamplar ve yararları hakkında bilgiler verdi.
Sport Center - Geleceğin Yıldızları 19.06.2013 tarihinde Sports Tv'deki Sport Center programına katılan Geleceğin Yıldızları Genel Müdürü Osman Gözet, kamplar ve yararları hakkında bilgiler verdi.
Turkmax Herşey Tadında - Geleceğin Yıldızları Geleceğin Yıldızları, çocuklara ve gençlere güvenli bir ortamda ömür boyu hatırlanacak özel yaşam deneyimleri sunan büyük bir ailedir.
NTV Güzel Pazar - Geleceğin Yıldızları Yaz Kampları NTV'de yayınlanan Güzel Pazar programına katılan Geleceğin Yıldızları kurucusu Fahrettin Gözet ve eski kampçı yeni koçlarından Emre Saraç, kampların kampçıların kişisel gelişimlerine olan katkısını konuştular..
Geleceğin Yıldızları TV Programları - Cnbc-e Finanscafe 1 Basketbol ;Okulları Birliği Başkanı ve Geleceğin Yıldızları Kurucusu Fahrettin Gözet ile Yüzme Federasayonu Üyesi Opr. Dr. Aydın Karakuzu konuklar
BU SAYFAYI PAYLAŞ
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice