Yazılı Basında Biz

Yazılı Basında Biz

06.06.2015 Milliyet - Yaz tatilinde eğlenirken öğrenecekler!

Yaz tatilinde eğlenirken öğrenecekler!

Okulların kapanmasına çok az kaldı. Özellikle yazın şehirde kalan çocuklar için yaz okulları büyük önem taşıyor. Uzmanlar da çocukların gelişimin için yaz okullarını öneriyor.

Yaz tatili için geri sayım başladı, okulların kapanmasına sayılı günler kaldı. Birçok ebeveyn için yaz tatili çocukları için iyi bir yaz okulu bulma anlamına da geliyor. Özellikle şehirde kalanlar ve çalışan anne-babaların kurtarıcısı olan yaz okulları çocukların gelişimine de önemli katkılar sağlıyor. Uzmanlar çocukların ruhsal açıdan gelişmesi ve kendilerine güvenlerinin artması için yaz aylarında sportif, sanatsal ya da dil eğitimi veren kurs ya da kamplara gönderilmesini öneriyor. Belli bir spor dalıyla ilgilenen çocuklar için yaz okulları kendilerini geliştirme anlamına geliyor. Çocuklar yeni ortamlar keşfedip yeni insanlarla tanıştıkça farklı bakış açılarını öğrenip kendilerini geliştiriyor. Çocuklarınızın ilgi alanlarına göre bir yaz okulu bulmak için alternatiflere bir göz atın.

Geleceğin Yıldızları

Geleceğin Yıldızları, 5 - 17 yaş grubuna Uludağ, İstanbul, Alaçatı, Kuşadası, Datça, Londra ve Los Angeles’da spor, sanat, İngilizce ve doğa programlarını içeren 19 farklı kamp seçeneği ile ayrıcalıklı bir okul dışı eğitim olanağı sunuyor. 26 yıllık kamp tecrübesiyle bugüne kadar 67 ülkeden farklı kültür ve yaştaki çocukları buluşturan Geleceğin Yıldızları, onların içindeki yeteneği ortaya çıkarmalarını sağlıyor. www.geleceğinyildizları.com


BU SAYFAYI PAYLAŞ
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice