Yazılı Basında Biz

Yazılı Basında Biz

24.05.2015 Sabah - Sadakatin yolu çocuktan geçiyor

Sadakatin yolu çocuktan geçiyor

Rekabet arttıkça şirketler artık daha yaratıcı projelerle çalışanların aidiyet duygularını geliştirmeye yönelik farklı faaliyet arayışına girdi. Her ebeveynin en değerli varlığının çocukları olduğunu gerçeğinden yola çıkan kurumlar, çalışanlarını bu kanaldan etkilemenin yollarını arıyor. Şirketlere bu hizmeti veren kuruluşların da sayısı giderek artıyor. İnsan kaynakları birimleri ile ortak faaliyetler yürüterek, çalışanların 5-17 yaş arası çocuklarına özel yaz kampları düzenleyen Geleceğin Yıldızları'nın Genel Müdürü Osman Gözet, programlara ilginin giderek arttığını söylüyor.

19 DALDA EĞİTİM VAR
67 ülkenin seçkin okullarından gençleri ağırladıklarını anlatan Gözet, "İngilizce eğitiminden basketbol, voleybol, sinema, sörfe kadar 19 farklı program var. Çalışanları nezdinde fark yaratmak isteyen özel şirketlerin müşterilerimiz içindeki payı artıyor" diye konuştu.

3-7 GÜNLÜK KAMP VAR
Kampların, ihtiyaca uygun olarak 3-7 gün aralığında sadece çocuk ya da aile içerikli düzenlenebildiğini kaydeden Gözet, "Kamp içeriği bizim "know-how" ımız ve markaların insan kaynakları ile kurumsal iletişim yetkililerinin hedefleri doğrultusunda kurumlarla birlikte butik olarak oluşturuluyor" dedi.


BU SAYFAYI PAYLAŞ
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice