Yazılı Basında Biz

Yazılı Basında Biz

20.04.2016 Yeni Gün - Bu Kampta Çocuklar Başrolde

Bu Kampta Çocuklar Başrolde

67 Ülkenin Çocuk ve Gençleri Geleceğin Yıldızları’nda Buluşuyor

26 yıldır Türkiye’de kamp kültürünün gelişmesine katkı sağlayan Geleceğin Yıldızları, 2015 yılında 19 farklı kamp programıyla çocukların ve gençlerin gelişimine katkı sağlıyor. Hem eğlenceli hem de eğitici nitelikte olan Geleceğin Yıldızları kamp programları, çocukların sosyal ve eğitim yaşamlarını da olumlu yönde etkiliyor.

Okulların kapanmasına yakın zamanlarda, çocuklarına farklı bir tatil yaşatmak isteyen aileler aynı zamanda çocuklarının gelişimini de destekleyen programlara ihtiyaç duyuyor. Çocuklarının fiziksel ve sosyal olarak gelişmesini, hem eğlenip hem de eğitici bir zaman geçirmelerini isteyen aileler, farklı içerik sunan yaz kamplarını tercih ediyor. Türkiye’de kamp sektörünün öncüsü Geleceğin Yıldızları, 5 - 17 yaş grubuna spor, sanat, İngilizce ve doğa programlarını içeren 19 farklı kamp seçeneği ile ayrıcalıklı bir okul dışı eğitim olanağı sunuyor. Türkiye’nin ve dünyanın birçok farklı ülkesinden çocukları bir araya getiren Geleceğin Yıldızları, çocuklara ve gençlere ömür boyu hatırlayacakları renkli hatıralar ve deneyimler yaşayabileceği bir ortam sağlıyor. 26 yıllık kamp tecrübesiyle bugüne kadar 67 ülkeden farklı kültür ve yaştaki çocukları buluşturan Geleceğin Yıldızları, hem değişik ülke ve şehirlerden hayat boyu sürecek arkadaşlıklara ortam hazırlıyor hem de çocukların içinde olan ilgi alanlarını keşfetmelerini sağlıyor.

Geleceğin Yıldızları Çocukları Hayata Hazırlıyor
Geleceğin Yıldızları, sadece çocuk ve gençlere yönelik gezi ve geleneksel yaz kampları düzenleyen bir program olarak değil, felsefesinde beraberliğin, takım çalışmasının uygulandığı kamp programıyla ön plana çıkıyor. Kampın içinde küçük bir grupla birlikte olmak, liderlik, uzlaşma, iletişim kurabilme, empati yapma ve saygı gibi değerlerin gelişmesine yardımcı olan Geleceğin Yıldızları, çocukların hem kişisel yaşamlarına hem de okul hayatlarına olumlu etki ediyor. Kamp öncesi çocuğun tercihi doğrultusunda belirlenen programlar, çocuğun içindeki yetenekleri ortaya çıkarmasına ve kendini tanıyan, bilinçli, girişken bir birey olmasına olanak sağlıyor.BU SAYFAYI PAYLAŞ
DESIGN + DEVELOPMENT Adaptice